Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes elkezdeni stanazololt szedni?

Figyelt kérdés
Kajalas, edzés rendben van

2013. febr. 22. 09:07
1 2
 11/15 kissbazsa ***** válasza:

Nem tudom hany eves vagy de ugy sejtem nagyjabol kozepiskolas. De legalabbis husz alatt :)

1.) A tablettas stanozolol karositja a majat, mert a molekula 17 alfa alkalizalt, hogy a maj ne bontsa le olyan gyorsan es ki tudja fejteni a hatasat a szer.

2.) az injekcios valtozat elnyomja a sajat hormontermelest, masreszt csokkenti a csontsuruseget, harmadreszt tonkreteszi a koleszterin szintet. Egyebkent remek szalkasito szteroid a megfelelo dietaval.


Hat csak ennyi arrol, hogy sokan azt hiszik ez konnyu szer. Nem az. Veszelyes!


Figyelj es tanulj! Vegyel HMB-t, kreatin monohydratot es tejsavofeherjet! Az Olimp HMB jo ar/ertekaranyban. Ezen az oldalon pedig talalsz jo aron feherjet es kreatint (kilosat). Ettol baratom fejlodni fogsz. Ujratargyaljuk a dolgot egy ev es +10-15 kg mulva, ok? Semmi masra nincs szukseged, ne dolj be a marketingrizsanak!


Mellesleg ha azt mondod ez draga es erre nincs penzed, akkor felejtos a koksz. Az csak segedeszkoz ugyanis es ugyanugy kell melle tapkieg es rengeteg jo minosegu etel. A sajat boromon tanultam meg, hogy nem erdemes siettetni a dolgokat, ugyhogy tudom mit beszelek.

2013. febr. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kissbazsa ***** válasza:
Lemaradt a cim: [link]
2013. febr. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Oxymetholone, 40-50db-ot szedj egy jó kis kúra kibas*od magad mint a földesút, vegyél hozzá 2 levél Proviront (Hormonvisszaállítót) ;)
2013. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadónak van igaza, ment a zöld pacsi!

Kérdező, semmikor ne szedjél se Stanazold ,se Danabolt se más ilyen droidoknak való szart. Sok hikomat gyurmagyurka tolja ezeket a fosokat, azt hiszik, este beszedik oszt reggelre Songoku lesz belőlük :D ahogy azt Móricka elképzeli,persze. Elárulom neked, az a "más" akit említettél hogy szedi ezt a sok fost, ez se lesz erősebb egyáltalán, csak vizet meg zsírt tart vissza a sok koksz a szervezetében, nehogy azt hidd már hogy erősek! Nagy túróst, ezek csak teleszart búvárruhák lesznek, semmi plusz izomtömegük nem lesz tőle.

Előbb-utóbb addig tolják magukat a szarral hogy kifekszenek tőle, a májuk bemondja az unalmast, oszt ha nem dobják fel rögtön, várhatnak 10-15 évet másik májra.

Na, szerinted megéri!?

2013. ápr. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kissbazsa ***** válasza:

Re: "Oxymetholone, 40-50db-ot szedj egy jó kis kúra kibas*od magad mint a földesút, vegyél hozzá 2 levél Proviront (Hormonvisszaállítót) ;)"


Elgondolkoztam a valaszodon. Vagy rosszindulatbol adsz ilyen tanacsot, vagy magad is elhiszed hogy jo tanacsot adtal. Arra jutottam, hogy az utobbi lehetoseg valoszinubb, ugyhogy csak mersekelten foglak kiosztani.


1.) Az Oxymetholone (alias Anapolon 50) az egyik legmergezobb szteroid a maj szamara! Amig szedi az ember rengeteg vizet tart vissza es emiatt nagyaranyu a suly- es az eronovekedes. A szer elhagyasakor azonban ez azonnal elmulik. Egy-ket het alatt kipisili az ember a megszerzett sulyt es erot. Minosegi izomnovelesre egyaltalan nem jo. Ezert is sulyemelok szedtek inkabb. Nagyon mergezo, szedese egyaltalan nem javasolt!


2.) Proviron mint "hormon helyreallito"??? A Proviron egy gyenge adrogen szer, amit idoskori adropauzaban szenvedo ferfiaknak talaltak ki. (Hogy ez mit jelent azt guglizd ki!) Mivel szinten adrogen, a helyreallitasban egyaltalan nem segit. Sot! Mikor mar epp kezdene helyreallni a hormonhaztartas (amiben segitnek a Zitazonium, a Clostylbegit, a HCG vagy a Gonapeptyl) a Proviron szedesevel epp leallitod a folyamatot. Azert terjedhetett el hogy segit, mert libido fokozo hatasa van (mivel mint mondtam androgen). Ez azonban csak a felszin es a problema tuneti kezelese.


Osszefoglalva: kivanom hogy minel tobb Anapolon 50-et szedj felvaltva Provironnal. Ha majd megunom az eletet kovetem a peldadat... Legkozelebb nezz utana mielott vmi butasagot kovetsz el magad ellen es meg terjeszted is... Amikor azt mondom nezz utana azt nem ugy ertem, hogy kerdezd meg vmelyik 8 osztalyt vegzett nagytudasut a teremben!

2013. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!