Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget szeretnék növelni...

Tömeget szeretnék növelni gyúrással? Milyen táplálékkiegészítőt ajánlotok proteinre és dextrózra?

Figyelt kérdés

Olyanokat ajánljatok , amik jók és hatásosak. (jó minőségű is legyen)


vagy akár még plussz, ne legyen drága, ár/érték arány jó legyen, de attól még a cucc hatásos.



2013. febr. 11. 13:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy tömegnövelés esetén edzés után 2 kanál protein és egy kanál dextróz kell, plussz tömegnövelő étrend általában.


Azt hittem, ezzel akkor már meg is vagyunk, ahogy olvasgatom a fórumot, tudom mikor kell, mit használni.


Viszont a whey c-6 oldalra kattintva látom, hogy kiirja, hogy edzésnapokon ébredés után, edzés előtt egy órával, 30 perc edzs után és még pihenőnapokon is kell venni ébredés után és napközben (ezt nem értem, hogy napközben [napközben mikor?])


Akkor ez a 13700 ft-os kb 2 kgos cucc elég hamar elfogy, ez meddig tart ki, elég sokszor kell majd ezt venni, mert gyorsan elfogy. Jól látom?

2013. febr. 11. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!