Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valami ötletetek hogyan...

Van valami ötletetek hogyan tudnám lenyelni a lenmagolajat magába, úgy hogy ne kerüljek az okádás közelébe?

Figyelt kérdés

:D

Mivel ilyet lényegében csak testépítők használnak MO-on, ezért kérdem. Persze néha ráöntöm a rizsre/krumplira, de az elfolyik kicsit. És mondjuk éjszakára lenne jó a túró mellé.



2013. jan. 24. 02:23
 1/6 anonim válasza:
en hejaban fott sos krumplival martogattam. csak olaj meg krumpli. en nagyon szeretem :DD
2013. jan. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
A lenmagolaj csak kis részben hasznosul, ha utálod, ne fogyaszd, nem sokat veszítesz.
2013. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor nekem kellett ilyesmit ennem (olajat), tejfölbe kevertem bele, vagy majonézbe (a tartármártásba is kell) - teljesen "eltűnik", nem érezhető.

(de tényleg ne edd, ha nem bírod.)

2013. jan. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Muszáj magában enned? Teheted salátára, vagy húsra, esetleg a rizsre (főleg a barnára és úgy nem lesz olyan száraz legalább). :)
2013. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne szagolgasd, ne filozofálgass fölötte és még véletlenül se ízlelgesd.
2013. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
néha öntök erre-arra oszt jó lesz :D csak kíváncsi voltam nincs-e vmi különleges összetevő ami megfinomítaná :D
2013. jan. 24. 23:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!