Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A lenmagolajat hogy eszitek?

A lenmagolajat hogy eszitek?

Figyelt kérdés
Napraforgómagolaj helyett kell használni, vagy pluszban bevesztek 1-2 kanállal minden nap?

2012. nov. 7. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem a napraforgó olaj helyett használod. Nehogy már ezzel süss. Akkor ugyanolyan sz@r lesz, mert hőhatásra tönkremegy. Tehát pont nem kellene elhasználni a drága lenmagolajat főzésre!!

Reggel este egy-egy kanál az arcba vagy a kajához és jónapot!

2012. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Evőkanál, ugye?
2012. nov. 7. 14:25
 3/9 anonim válasza:
ha nem keveredik a nyáladdal,nem is emésztödik meg..elemi 7es biosz..valamivel kell bevenni,mert önmagában nyelheted vödörszámra semmit nem ér.
2012. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha beveszem evőkanállal, akkor is keveredik a nyállal, nem? Csak a mennyiség miatt kérdeztem, hogy evőkanál-e, vagy esetleg teáskanálnyi.
2012. nov. 7. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Megemésztődik az mindenhogy, mivel a zsírokat a lipázok bontják, amit a hasnyálmirigy termel. Evőkanál legyen.
2012. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem dehogy, a rágás alatt ill a rágás miatt keletkezö enzimek készitik elö az ételt arra hogy a gyomorban végbemenjen az emésztés.Keress rá ha nem hiszed,kenyérrel,kiflivel zsemlével szokták mártogatni,megrágni,és úgy nyelik le mert ha kimarad az elsö fázis,és csak lenyeled nem tudod megemészteni
2012. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Montez: köszi!

6-os: akkor ha egy pohár tejet iszom, és közben nem rágok semmit, akkor az abban lévő tápanyagok sem emésztődnek meg? Vagy ha az ember levest eszik? Akkor se rág közben.

2012. nov. 7. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
nem kell, ahhoz nyál pedig. A szénhidrátok előemészését segíti kicsit, de ha lenyeled, akkor is simán elvégzik az enzimek és a gyomorsav a kaják emésztését.
2012. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tisztességből lenyomtam az első üveggel amit vettem, de utána vettem Scitec-es Flax kapszulát. Így azért könnyebben lemegy a napi adag. :)
2012. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!