Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző? Vagy egyéb...

Személyi edző? Vagy egyéb ötletek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni, de nem valami magas hatásfokkal. Majdnem hogy minden eredmény nélkül. Arra gondoltam, hogy esetleg egy olyan ember aki jobban ért ehhez segíthetne legalább az elindulásban. Kérdésem többek között az hogy hova, kihez forduljak, és tényleg megéri-e, esetleges tapasztalatokat is szívesen olvasnék :) Köszi!

2013. jan. 13. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
A személyi edzők 90%-a vicc. Biztos nem adnék egy forintot sem nekik. 5 éve edzek - ami az átlagemberhez képest sok, a profikhoz képest nem -, és soha nem fizettem senkinek. Vagy rájöttem, vagy kitapasztaltam. Ami segíthet neked: Drugs Bunny: Sárga kapszula. Olvasd el VÉGIG, aztán, ha még van kérdésed szívesen válaszolok.
2013. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől tartok, hogy nem akarok egy kontárba bele futni. A sárga kapszulás rész miatt pedig az egészet bérkommentnek találom. :(
2013. jan. 13. 10:19
 3/17 JayC ***** válasza:
74%

én se jártam soha edzőhöz, ennek sajnos meg is volt az ára, az első kb 3/4ed-1évben olyan sok hülyeséget csináltam, hogy verem a fejem a falba, ha visszagondolok rá.


viszont a neten minden fent van amire szükséged lehet.


könyvek:

Sárga kapszulába azért becsúszott 1 pár hiba, de egy kezdőnek bőven jó lesz.



a másik könyv amit ajánlok, és olcsó(csak nehéz beszerezni)


Anita Bean-Modern sporttáplálkozás.


amúgy sajnos nem 1 olyan edzőt ismerek, aki sza rik az emberek fejére, nem foglalkozik az izomtapadással, genetikával, alkattal, agy-izom kapcsolattal, csak letolja az edzést, legombolja a pénzt, aztán csókolom.

2013. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 NagyonGonosz ***** válasza:
54%

"A sárga kapszulás rész miatt pedig az egészet bérkommentnek találom. :( "


Ingyen le lehet tölteni...

2013. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, előítéletek.... :(
2013. jan. 13. 12:47
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

JayC


Leírod, kérlek, hogy melyek azok a hibák?

2013. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 JayC ***** válasza:
70%

"Ízületvédők

Olyan ásványi anyagokat tartalmazó készítmények, amelyek kifejezetten az ízületek építőanyagait tartalmazzák. Hétköznapi életben is hasznosak, de különösen ajánlottak sportolóknak, elsősorban megelőzési céllal, hiszen gyakran komoly igénybetévelnek vannak kitéve az ízületek."

SK 43.o.


Ásványi anyagok. Agyam eldobom, a glükózamin, kondroitinszulfát, msm ásványi anyag? Raknak bele? Néha, néha raknak ásványi anyagokat is. Azt sem tudja mit árul :D


"Az L-karnitin elsődleges feladata a zsírsejtek szállítása: a zsírégető folyamatok nehezen működnek nélküle."

SK. 44.o.


Zsírsejtek szállítása, ekkora ökörséget! Legalább a reklámszövegeket olvasná el, ha biológiát életében nem tanult...


"Glutamin: A glutamin alkotja az izmok 60%-át."

SK 44.o.


ezeket a kritikákat Tihanyi András írta+ én is találtam benne 1-2 marhaságot, amit lusta voltam kikeresni.


ha jól emlékszem olyat is írt, hogy mell-váll napon vállal érdemes kezdeni, és utána már csak a mell fog dolgozni...

2013. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Hát, és még többet lehetne találni benne, valószínűleg.


De 1. testépítésanalfabétáknak szól, nekik is meg kell érteni.


2. Vannak olyan hibák, amik nézet kérdései. Vannak viták, ahol nem lehet minden oldalnak megfelelni, nyilván én bele tudnék kötni több dologba benne táplálkozás kapcsán, de én csak egy nézetet képviselek, más nézeteknek lehet megfelelő.

2013. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Az izmok 70%-a víz, akkor hogy lenne a 60%-a glutamin??? Egyébként az nem hülyeség, hogyha a váll kivan fáradva akkor jobban lehet izolálni a mellet, csak kisebb súllyal kell végezni nyilván...
2013. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 poiu ***** válasza:

Off: ebben az orszgában az edzés automatikusan testépítést jelent?

Más: a sporttáplálkozás könyv a ch bevitelt dicsőíti - ti leányok ne tegyétek.

2013. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!