Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne egy kérdésem, amiről...

Lenne egy kérdésem, amiről sokan vitatkoznak. :D?

Figyelt kérdés
Fekvenyomáskor ha a melledig vagy legalábbis a fölé pár centiig nem jön le a rúd akkor nem edzi meg annyira? :O

2012. nov. 26. 21:02
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
100%
így van,akkor nem nyújtod ki rendesen e mellizom rostokat,kisebb lesz a mozgástartomány.
2012. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, menjen mellig.
2012. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Mondjuk én mindig mellig viszem, de a haverom nem hitte el h úgy kell, kössz h nekem adtatok igazat !!! :D
2012. nov. 26. 21:09
 4/14 anonim ***** válasza:
én vitatkoznék nem mondom hogy nincs igazatok nyílván az a jó ha teljesen le tudod vinni,de nekem van olyan hogy amikor fennt van a rúd akkor csak ilyen kis pici mozdulatokat végze vele és úgy ég a cici mint a rejsztág
2012. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ismétlések végére mehet pár ilyen kis szakasz is, de kell a teljes mozgástartomány előtte.
2012. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 dirtboy ***** válasza:

az egy dolog hogy ég,bedurran de az nem jelenti azt hogy jól is csináltál valamit.

ha felrakok a rúdra 40kilót aztán nyomok vele 1500at akkor is égni fog a mellem de pont sz art sem érek vele.

többet ér ha felrakok annyi súlyt hogy 8-10 ism menjen és akkor az tényleg hatásos is lesz nem csak ég a mellem.

2012. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen de én nem beszéltem olyanról hogy kisebb súllyal nyomom.
2012. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dirtboy ***** válasza:

ha csak fent pumpálsz kicsiket akkor nem érzed a súlyát rendesen hiszen a legalsó ponton és valahol félúton a legnehezebb a nyomás,fent már sima ügy.

azaz ott könnyebbnek érzed.

próbáld csak ki mikor van ott segítség hogy fent a kis nyomásokat olyan súllyal is megtudod csinálni amit egyébként nem bírnál kinyomni 1x sem rendesen leengedve.

2012. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a sitkón divat ez a rogyasztott fekvenyomás,mert úgy többet lehet a rúdra rakni,és minden laikus látja,hogy anyád,mennyivel nyom fekve,közbe meg:).
2012. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy vita folyik :D :D
2012. nov. 28. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!