Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, nektek mi a véleményet...

Lányok, nektek mi a véleményetek a testépítésről?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok és ez minden álmom :)

2012. nov. 18. 19:12
1 2
 11/19 dirtboy ***** válasza:

azért arra alapozni hogy lénárd hogy néz ki elég necces.

egyrészt korántsem biztos hogy van olyan jó genetikád mint neki,másrészt korántsem biztos hogy még ha van is olyan jó genetikád akkor is eléred azt amit ő elért.

harmadrészt pedig igen tényleg az az állás hogy lénárd lajos naturál testépítő de azért én nem tennék rá nagyobb összeget.

nem voltunk vele minden pillanatában hogy ezt biztosan tudjuk.

2012. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

hát eddig elég jól fejlődök a koromhoz képest, nem tudom mi lesz a jövőben, de feladni azt biztos hogy nem fogom, még akkor se ha nem lesz meg az 50 :/

amúgy szerintetek az milyen ha júliusban volt a karom 32 cm most pedig 35?

2012. nov. 18. 20:27
 13/19 dirtboy ***** válasza:

nem a cm számít ezt már megtanulhattad volna.

így sem lehet megmondani hogy jó vagy nem jó mert nem mindegy hogy abból menyi izom ment rád,úgy is nőhet 3 cm hogy zsírosodsz.

érted már?

másik meg hogy még igen az elején vagy,ilyenkor gyorsan fejlődsz,később ez már jelentősen lassulni fog.

[link]

2012. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
azt tudom :)
2012. nov. 18. 20:48
 15/19 A kérdező kommentje:
azt még tudom hogy tavaly mikor decemberben mértem akkor voltam 56 kg, és mikor kb 1 hónapja megmértem majdnem 70, 69. És egyáltalán nem vagyok kövér, sőt régen nagyon is soványka voltam.
2012. nov. 18. 20:53
 16/19 A kérdező kommentje:
csak 184 cm :/
2012. nov. 18. 20:54
 17/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, nekem tetszik, de csak naturálban... Én is járok konditerembe, plusz mást is sportolok és a barátomtól is "elvárom", hogy sportoljon, figyeljen oda magára.
2012. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 bumbi02 ***** válasza:
Hát az én lányismerőseim túlnyomó többségének nem igazán jön be - sőt sokan csúnyának tartják - , de ha ez minden álmod, akkor ettől függetlenül kell teljesíteni. Ha valaki akar valmait csinálni, akkor nem azt kell nézni, hogy a többiek milyen szemmel néznék, hanem azt, hogy ezt akarom csinálni, ezt fogom csinálni.
2012. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nő vagyok, a férjem testépítő. (Nem versenyzik)

Gondolom akkor a válaszom adott: nekem nagyon tetszik. Én is járok a terembe, bár hála a fhos genetikámnak rajtam jóval kevésbé látszik ez meg.

2012. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!