Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, nektek mi a véleményet...

Lányok, nektek mi a véleményetek a testépítésről?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok és ez minden álmom :)

2012. nov. 18. 19:12
1 2
 1/19 aikiboxer ***** válasza:
100%

Fiatal koromban nekem volt olyan barátnőm, aki szólt, hogy ha nem hagyom abba a súlyzózást, el fog hagyni. :)


De általában minden csaj szereti a szép férfitestet, ez hormonális adottságuk. Mint ahogyan mi is szeretjük a szép női testet.


Az egyetlen probléma, ha a gyurmázás a tanulmányaid rovására megy, úgyhogy gyorsan szedj össze még egy álmot a testépítés mellé, mert ezzel önmagában csak a plázacicákat tudod megcélozni.

2012. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

elég nagy probléma, hogy más véleményét kéred ki..ha ez az álmod akkor hajrá.

most ha 10en írják, hogy nem szeretik a testépítőket, 2en meg azt h szeretik akkor mi van??

semmi

2012. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam mert a környékünkön nem sok lány van akivel tudnék beszélni... azért köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 18. 19:35
 4/19 dirtboy ***** válasza:
46%

a legtobb lány úgy is úgy van vele hogy nem tetszik neki de szerencsére rengeteg jó csaj van akinek pedig pont az tetszik és ráadásul ők valószínűleg foglalkoznak is magukkal nem úgy mint sok csaj,és itt nem sminkre meg a fodrászra gondolok hanem arra hogy ők is edzenek és nem gyors kaján élnek meg nutellán.

nézd csak meg vörös zoli barátnőjét,de toldi zsuzsival sem egy anorexiás pali van.


egyébként a testépítést versenyszerűen akarod űzni?


csak azért kérdezem mert ma már olyan könnyen dobálóznak ezzel a testépítés szóval hogy nem igazán lehet tudni hogy csak egy kis izmot szeretnél felszedni és ehhez kondiba járnál stb stb. vagy ténylegesen erre akarod feltenni az életed és bevállalod a szteroidok mellékhatásait is meg mindet hogy első lehess a versenyeken.

2012. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát már elkezdtem nagyon keményen edzeni, lehet ez nem fog jót tenni az izületeknek, de úgy érzem hogy enélkül nem nagyon tudnék élni... már áprilisban lesz 1 éve, eddig elég jól állok, és naturalban szeretnék edzeni, úgy mint Lénárd Lajos, ő az egyik nagy példaképem, nagyon jól néz ki így is hogy nem szed semmit. 22 év munka van benne de döbbenetes. én is olyasmi formát szeretnék elérni, csak én magas vagyok... ://
2012. nov. 18. 20:00
 6/19 A kérdező kommentje:
nekem valami olyasmi a célom hogy szteroidok nélkül, jó étrenddel, kemény edzéssel elérjek egy olyan 50-es bicepszet
2012. nov. 18. 20:01
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyetlen probléma, ha a gyurmázás a tanulmányaid rovására megy, úgyhogy gyorsan szedj össze még egy álmot a testépítés mellé, mert ezzel önmagában csak a plázacicákat tudod megcélozni."


Ez marhajó szöveg aikiboxer, maximálisan egyetértek! Ráadásul ha van egy jó szakmád vagy állásod, akkor a testépítéssel járó költségek se lesznek olyan megterhelőek, viszont ha tanulás vagy sport, akkor inkább tanulás. Bármikor lesérülhetsz és ott vége mindennek.

2012. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Most 3 az átlagom de gépi forgácsolóval külföldön elég jól el lehet helyezkedni azt mondták
2012. nov. 18. 20:07
 9/19 NagyonGonosz ***** válasza:

Az 50es bicepszet szárazon naturálban felejtsd el.

Remélem tisztában vagy azzal is, hogy ez a világ egyik legdrágább sportja. Főleg amíg senki nem szponzorál, márpedig ahhoz valamit fel kell mutatni. Kaja,tápkieg,koksz profi szinten nem olcsó mulatság.

2012. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 NagyonGonosz ***** válasza:
*ja bocsi most jut eszembe, hogy naturál szeretnél maradni akkor a kokszot húzzuk ki a listából
2012. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!