Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha úgy megyek a kondiba, hogy...

Ha úgy megyek a kondiba, hogy márt előre otthon kikeverem a shaket és magamal viszem?

Figyelt kérdés
ugyanis tejel iszom, mert karamel kapucsinós és hát nem akkarom vizzel inni(bocsi de nem tudom most hirtelen hogyan írják?

2012. nov. 4. 17:00
 1/7 JayC ***** válasza:
vízzel idd, és csak a port vidd el a shakerbe.
2012. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

és kit érdekel hogy karameles,most az íze mész vagy hogy jó proteint igyál?

tejjel teljesen elalszod a felszívódását.


egyébként nyáron gond lehet most hidegben nem hiszem hogy baja lenne a tejnek mire végzel,azért a kondiban ne fűtőtesthez tedd a shéker ha már egyszer tejjel iszod.

2012. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen kénytelen leszek vízzel inni, eddig csak egy csokis fehérjét ittam meg vízel azzalmeg úgy voltam, hogy csak azzal tudtam meg inni.. Köszi a tanácsokat. (telefonról írok)
2012. nov. 4. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, vízzel igyad, ne cseszd el a felszívódást.
2012. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akor ezzek szerint ha vizzel ittam volna eddig is akor gyorsabb lett volna a fejlődés? Mert azon idő allat mialatt vízzel ittam akkor látványos volt a fejlődés hamar.
2012. nov. 4. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnhet, hogy ilyen kis dolgokon nem sok múlik, de sok kicsi előny, az már számíthat, ezért érdemes mindent jól csinálni. Tehát vízzel! :)
2012. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök felesleges otthon kikeverni, a port belerakod a shakerbe, majd edzés után az ivóvizes palackodból vagy a csapból öntesz rá vizet, azt csá. Nem kell aggódni, hogy útközben kifolyik rá a cuccodra.
2012. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!