Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéssel el lehet érni...

Fegyencedzéssel el lehet érni egy izmos, atletikus testalkatot, ha kb úgy táplálkozok mint ha kondiznék?

Figyelt kérdés
Heti 1x kiegészítem konditermi edzéssel is

2012. okt. 18. 01:33
 1/8 A kérdező kommentje:
25 vagyok,korábban jártam pár hónapot kondizni megszakításokkal. 186/84 kiló vagyok,van egy kis felesleg is.
2012. okt. 18. 01:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Genetikafüggő is. Van aki el tud érni vele egy jó formát nem tökéletes kajával is, van aki pedig nem.
2012. okt. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nehezen, a fegyencedzes inkabb csak szallkasit
2012. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szálkás forma elérése inkább étkezés- és szintén genetikafüggő.
2012. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem is érdemes csinálni?
2012. okt. 18. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogynem, viszont ha nagyobb izmokat szeretnél, akkor súlyzós edzés kell. Csak a kaja is lényeges.
2012. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A nagy izom dolog nem nagyon érdekel.Mint a kérdésben is leírtam inkább az atletikusabb,feszesebb kinézet a célom,hogy nem tűnjek megereszkedettnek és azért látszódjon.
2012. okt. 18. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:

az attól függ,hogy milyen intenzíven,milyen rendszerességgel nyomod és mit eszel.

mert pl a veterán edzésterv átmozgat karbantart,erősödhetsz is,de nem egy komoly kihívás,se a testnek,se a léleknek.

ha már csinálod egy éve a magánzárkát mondjuk,és mellé rendesen eszel is,akkor lesz kb látszata.

ha meg atletikus test,akkor a válledzést egészítsd ki a 4 fajta oldalemeléssel,és a vállvonogatással.

2012. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!