Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok a GOMAD testépítő...

Mit szóltok a GOMAD testépítő diétához?

Figyelt kérdés
A GOMAD annyit tesz hogy gallon of milk a day tehát 4 liter tej egy nap , ezzel 2400 kalóriát és 130 gram fehérjét meg szénhidrátot meg sok olyan zsirt ami tesztoszterontermelésben van jelen adunk hozzá a napi kajánkhoz,ősszel tőmegeléshez jó, nem? Annyira nem hiztak el akik csinálták a google találatok alapján :) valamint elég egyszerű

2012. szept. 25. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog, de nemsok jó képet találtam.De ha gondolod próbáld ki, és majd jelentkezz (fényképekkel alátámasztva), hogy fejlődsz.

Szerintem érdekes mindenképpen, nem szólom le de nagy reményeket nem fűznék hozzá:) Pláne, hogy a tej szénhidrát tartalma főképp tejcukor, a többi meg tejzsír.


[link]


Ennél 1000x jobb a formám, pedig sokkal kissebb vagyok :)

2012. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem katasztrófa. Az emberi szervezet szilárd kajára lett "kitalálva". Ebből lesz aztán a cifra fo sás.

Ráadásul tejcukorból bevinni a szénhidrátot, rengeteg állati telített tejzsírral??? Vicc az egész!:)

2012. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah, hogy a kérdező úgy gondolta, hogy CSAK tejet fog inni? Én azthittem étrend+ tej. Úgy aztán tényleg a s*ggén keresztül fog pisálni:D
2012. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Étrend+tej természetesen, egyébként meg az a rizsben lévő szénhidrát is glükóz alapú és a szervezetedben glükóz lesz belőle
2012. szept. 25. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak, hogy a tejcukor az nem glükóz. A glükóz az szőlőcukor.

A rizs pedig összetett szénhidrát, nem mindegy, hogy miként emészted meg és milyen gyorsan bomlik le.

Nagy hiányosságok vannak nálad biológiából és kémiából kérdező.

2012. szept. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tej glikémiás indexe 10-20 között van a rizsnek 57, aa tejcukor b-d glükóz és b-d-galaktóz a keményitő csak szikpla glükóz igaz hogy poliszacharid a tejcukor meg diszacharid viszont mégis a tejnek. A ch-ja bomlik le lassabban, kémiafaktos vagyok, nincsenek igazán hianyosságaim :)
2012. szept. 26. 07:25
 7/7 Sznofru ***** válasza:
A bolti tej köztudottan szar, nincs értelme vitázni ezen.
2012. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!