Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudom meg állapítani,...

Csombor kérdése:

Honnan tudom meg állapítani, hogy regenerálódott ez az adott izmom?

Figyelt kérdés

Mert én másnap reggelre teljesen kipihentnek szoktam érezni pedig meg edzem rendesen.


17/F



2012. szept. 21. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem edzed meg rendesen.:)

Ha úgy érzed, akkor sem regenerálódott még. Kisebb izmoknak is kell 48 óra, nagyobbaknak még több.

2012. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de amikor be fejezem az edzést egy lepkét nem bírnák meg emelni
2012. szept. 21. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, de mire akarsz kilyukadni? Hogy másnap is arra edzenél? Azt felejtsd el, ha fejlődni akarsz.
2012. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vagy edzem meg annyira,hogy izom lázas legyen pl 10X12 letolás csigán 10X12 tricepsz kötélen
2012. szept. 21. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, kisebb izmokra, mint pl a tricepsz is elég 3 gyakorlat 3 sorozattal, akkora súlyokkal, amikkel éppen megy a kb 10 ismétlés szabályosan. Majd később kialakul jobban nálad is az agy-izom kapcsolat+ nagyobb súlyok is mennek, tehát jobban ki tudod majd készíteni az izmokat kevesebb sorozattal is. Mert jobban is fogsz tudni koncentrálni.
2012. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!