Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erről a tömegnövelésről mi a...

Erről a tömegnövelésről mi a véleményetek? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


Korrekt vagy találtok benne valami kivetnivalót,illetve mivel egészítenétek ki,ami hasznos lehet?



2012. aug. 17. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én ott hagytam abba az olvasást mikor azt írta hogy "tömegnövelő edzés". Nincs olyan hogy tömegnövelő vagy szálkásító edzés ugyan az az edzés jó mindkettőre de mindkettőnél az étrend a fontos. Tömegnöveléshez tömegnövelő étrend kell ami azt jelenti, hogy 2g/tskg fehérje és 5-5,5g/tskg szénhidrát. Erről a cikkben például szó sem volt. Emellé nézel egy 3 napos edzéstervet és kész is van.
2012. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Étrendkiegészítők nélkül a növekedéshez szükséges kalória, vitamin, ásvány bevitelt csak egy speciális étrenddel tudjuk biztosítani. "


Igaz,nem fejtette ki mi az a speckó étrend de megemlítette azért;)A 7. pontnál sztem ott fejti ki a "tömegnövelő edzést". Nehéz súlyok növelik az izomtömeget ugye?

2012. aug. 17. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen tömegnövelő étrend és ha nincs meg a kellő mennyiség utána kell a táp.kieg.

De az előbb írtam, hogy nincs tömegnövelő edzés mivel így nem különböztetjük meg de egyébként igen nagy súly kisebb ismétlés számmal(8-12) de szálkásításnál is nagy súly kisebb ismétlésszám van szóval nincs tömegnövelő és szálkásító edzés. :)

2012. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az írás előrébb helyezi a táplálékkiegészítőket, mint az étrendet, ezzel a szememben meg is pecsételte magát.

Ezen felül még az edzést is fontosabbnak tartja mint a táplálkozást és ezzel végleg elvágta magát nálam.

Ettől függetlenül ír néhány jó dolgot, de számomra hitelét vesztette a cikk.

2012. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A többiek már leírtak szinte mindent, de nekem az is vicces, hogy eddzünk reggel. Na ez az ami mindenkinél más-más teljesítményt hoz ki, de általánosságban elmondható, hogy pont a délutáni edzésed lesz a jobb minőségű, mivel akkorra vagy betöltve tápanyagokkal.

Meg eleve tömegnövelő edzés?? Az étrend a legfontosabb és ezt nem is hangsúlyozza, szóval vannak itt hibák, de inkább azt írnám, hogy felületes a cikk.

2012. aug. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát...,jobban hiszek nektek!!
2012. aug. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!