Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás után mennyi fehérjepor...

Gyúrás után mennyi fehérjepor és dextróz?

Figyelt kérdés
Mennyit kell rakni a fehérje turmixba gyúrás után? Kb. 50g elég a fehérjéből és a dextrózból?

2012. júl. 18. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Fehérje attól függ hány kiló vagy. Testsúly/2 legyen a fehérje. Dextróz 50g elég.
2012. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
55kg vagyok! Akkor 27,5gramm elég a fehérjéből?(valahol azt írták hogy 50gramm kell,de azért kérdeztem mert nem vagyok benne biztos h annyi kéne)
2012. júl. 18. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:

edzés utánra mehet 30 gramm tejsavó fehérje

és kb. 50 gramm dextróz

rá 40-50 percre egy teljes étkezés csirke-rizs-zöldség

2012. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. júl. 18. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom te kezdő vagy és a vékonyabb alkatú. Kezdőként még nem kell annyira gondolkodnia kiegészítésen és a tejsavó se feltétlenül szükséges (jó ha van persze). Megoszlik a vélemény ezekben de szerintem 55 kilósan bőven nem kell 50g dextóz. Sokak csak tömik magukba a felesleges cukrot ami árthat is nekik , izmaiknak se kell annyi.
2012. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyúróska te se sokat értesz ehhez igaz?

Edzés utánra ALAP dolog egy tejsavó-dextróz turmix ugyanis a tejsavó fehérjét szilárd étellel nem tudod bevinni

a tejsavó izolátum-koncentrátum-hidrolizátum ezek mind GYORS felszívódású fehérjék mivel edzés után a szervezeted ki van éhezve a tápanyagra,


az meg hogy mennyi dextróz kell valakinek edzés utánra az függ pár dologtól

edzés után a glikogénraktár ki van ürülve hiszen az edzéssel eggyütt ürül a raktár is ezért kell vissza tölteni a raktárat GYORS ch-val mivel vissza töltöd ezért nem zsír lesz belőle


ÉRTED-E ? :DD

2012. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!