Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől van az, ha bicepszre...

Mitől van az, ha bicepszre gyúrok kétkezes súlyzóval, az alkaromban érzem az izomlázat, és nő a tricepszem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 15:23
 1/8 dirtboy ***** válasza:

most vagy az van hogy rosszul csinálod a gyakorlatot vagy az hogy nem is bicepsz gyakorlatot csinálsz vagy pedig mutáns vagy.

de szerintem inkább az első kettő közül valamelyik vagy mind kettő.

2012. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.A két vállam mögött van válszélességbe két függőleges 10x10-es fenyögerenda befúrva a falba,vagyis amikor fogom a súlyt két kézzel,a felkarom könyékig ezen nyugszik,meg van támasztva.A tenyerem felfele néz,és egészen felhúzom a nyakamig a súlyt félkörben.Akkor mi lehet a hiba?
2012. júl. 11. 15:38
 3/8 dirtboy ***** válasza:
az valami scott padhoz hasonló kivitelezés vagy mi?
2012. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a műhelyembe van felfúrva a falra,kimomdottan ezért csináltam.Vagyis,ha edzek,szinte beállok közé,a hátam neki támaszkodik a falnak.De egyszerű dolog,két gyalult gerenda függőlegesen a két oldalamon a földtől a fejemig.Azt mondta egy testépítő brutális havarom,hogy megkell támasztani a felkart ha bicepszezek.Ő az ajtófélfának támasztja,ha egykezes bicepszet csinál.
2012. júl. 11. 15:54
 5/8 dirtboy ***** válasza:

nem feltétlenül kell,anélkül is meglehet edzeni a bicepszet.

egyszerűbb lenne ha csinálnál egy scott padot.

én arra szerkezetre gondolok hogy abban van a hiba.

2012. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs,lehet hogy maki vagyok,de nem tudom,mi az a scott pad.Csak itthon szoktam edzeni,szégyenlem a tudatlanságomat.
2012. júl. 11. 15:59
 7/8 dirtboy ***** válasza:

én is itthon edzés vagyok

házi scott padom van,én csináltam.

a fekpad végén van.

te is ossze tudsz dobni egyet biztos.

ez a scott pad.

[link]

2012. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg egyszerűnek látszik.És külön köszönet azért,mert nem nevettél ki!!!
2012. júl. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!