Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabolt rendeltem az alábbi...

Csombor kérdése:

Danabolt rendeltem az alábbi oldalról, de még nem kaptam semmilyen vissza jelzést, rendelt valaki más is erről az oldalról és tapasztalt hasonlókat?

Figyelt kérdés

[link]


esetleg tudtok más oldalt linkelni ahonnan lehet linkelni?



2012. júl. 2. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
örüljél neki h nem kaptál vissza jelzést
2012. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

ha netről rendeled, kizárt, hogy szükséged lenne rá..

Gagyi fos az amugy is pocsék és káros szteroidok egyik legalja, és már hamisitott is.

Beszeded és utána sírsz, hogy bár ne tetted volna, csöcsös alaktalan leszel tőle, idegbeteg, kisebb herékkel és impotencia zavarral. A májad meg már nem is említem, jah és netről kamut rendelnél 99% biztos.

2012. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a műmájereknek való kamukox...
2012. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkivel egyetértek; ne koxolj, pláne ne a legsz@rabb, legócskább cuccal.
2012. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cliché válasza:
Ha ezt a sza@t szeded felfújt izmaid lesznek nemadok 5 évet és ez mind lecsúszik és akkora kemény sörhasad lessz hogy besz@rsz !!!!:) és ha nincsenek akkora izmaid mint ezeknek a felfújt állatoknak simán ERŐSEBB lehetsz !!!!! (lehet vékonyabb a kezed 25 cm -rel de az IGAZI izom !!)
2012. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!