Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este lefekvéskor a kis...

Tegnap este lefekvéskor a kis pocaklakóm iszonyatosan elkezdett ficánkolni..Más is tapasztalt hasonlókat? Ijesztő estém volt.

Figyelt kérdés

Tegnap este lefekvéskor a kis pocaklakóm iszonyatosan elkezdett ficánkolni, mocorogni, rugizni, néha összerándult (legalábbis ilyesmit éreztem) Kicsit ijesztő volt, mert ennyire még nem volt aktív, volt hogy akkorát rúgott, hogy az szó szerint fájt (és persze váratlanul jött, ami még rosszabb volt) Olyan érzésem volt, mintha az oldalamon keresztül akarna kibújni máris a pocakomból...az éjszaka folyamán még 2x éreztem hasonlókat, talán kicsivel finomabb volt...

Mi lehetett ez? Olyan rossz gondolatom támadt hirtelen (pl: rátekeredett a köldökzsinór és attól szenved...a férjem mondta is, hogy azonnal felejtsem el az ilyen gondolatokat)

28 hetes kismama


2009. máj. 9. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj az enyem is csinalta neha.es mostanaban is csinalja:-)nagyon aktiv ejjel es minden rendben. 2hos bab anyucija
2009. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne félj, biztos nincs semmi baja :) időnként az én babám is ilyen ficánka volt

a köldökzsinórral kapcsolatban pedig azt mondta az orvosom, hogy amíg odabent van és úszkál a vízben a baba, addig semmi kárt nem okozhat benne, hogyha rá is tekeredik a zsinór, mert simán kicsusszan belőle a síkos magzatvízben :)

2009. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kb : mintha én írtam volna ezt a kérdést! Éjjel majdnem detto ez volt velem is. nem tudom mit csinált a kicsi de komolyan mondom felsikítottam egyszer mintha belém csípett volna úgy fájt! Sosem volt még ilyen. Éjjel 1-2ig ez ment! Mire belefáradt és elaludt! Szerintem helyezkedett forgolódott! 26 hetes km
2009. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én a 41.héten szültem 3 hete.A lányom szinte az utolsó pillanatokig nagyon aktív volt,ahogy nőtt néha úgy éreztem egy egész focicsapat van bent.Ez idekint sem változott sokat,képes órákig tornázni a kiságyban.
2009. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam megágyaz a hólyagomon, néha mint mi a kispárnát megpüföli, hogy kényelmes legyen, és ha valami nem tetszik neki, akkor nekiáll jönni menni odabent.

Néha csak simire vár, és képes addig rugdosni, amíg nem érzi a kezem melegét a pocin, akkor elégedetten kinyomja magát, dörgölődzik, de ha nem simizem, akkor jönnek a rúgások.

Ez az elfoglaltság éjjel olyan óránként-kétóránként előjön, és arra kelek, hogy egy hatalmas rúgás, és azt sem tudom merre vagyok, mi is van.

2009. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aranyos volt ez a megágyazós hasonlat...:o) Majd én is erre fogok gondolni, amikor újra ilyet csinál...

Egyébként próbáltam én is simizni, akkor volt, hogy kicsit visszafogta magát, és amikor elvettem a kezemet, és próbáltam volna aludni, akkor újra kezdte. Utána az apukája is megsimizte és kérte, hogy hagyja aludni anyát...persze ez nem nagyon hatott rá...:o)

2009. máj. 9. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam két hete, egy koplett hétvégét végigpörgött, szerintem vagy nem is aludt vagy álmában is durva akrobatamutatványokat gyakorolt.

Azóta szerintem normálisan mocorog, nagyon sokat de mostanság nem durván. Valszeg nekik is vannak különböző napjaik.

L. 26+4

2009. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem egy goa'uld-alien keverékről van szó? XD
2010. dec. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, nagyon vicces vagy....te nyilván nem egy kismama vagy, hanem egy buta tinédzser....
2010. dec. 4. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!