Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellkasra, hogyan lehet gyúrni?

Mellkasra, hogyan lehet gyúrni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit szálkásítani mellkason.Sima súlyzózással ezt,hogy lehet megtenni?

2012. jún. 29. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt pedig olvasd el: [link]

2012. jún. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is le kell adni a felesleget ahhoz hogy szálkás legyen a tested. Gondolom megvan a megfelelő izom tömeg a zsír alatt tehát mehet a szálkásító diéta+ heti 3-4aerob edzés.
2012. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pledkafi ***** válasza:

Ha kondiba mész, akkor én ezeket ajánlanám: fekvenyomás (lehet szélesen/szűken, de szerintem megteszi ha csak szélesen csinálod), tárogatás, mellgép. Én ezt hetente 2x csináltam, és nagyon bevált, most viszont kettlebellezek, azt is tudom ajánlani edzővel, csak ez teljes testes edzés, persze itt is van olyan gyakorlat, ami inkább mellre megy.

Ha nem kondiba mész, akkor különböző fekvőtámaszok, stb.

2012. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi.

Utolsó!

Mennyi idő alatt lett változás mellkason nálad?

Am ilyen kondigépem van:


[link]

2012. jún. 29. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel most kezded ezért gyorsan fejlődik még. 2-3hét alatt láthatsz változást ha nem is sokat.
2012. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahha értem köszi.A kis gépről mi a véleményed?Az jó lehet vele fejlődni?
2012. jún. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!