Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 40évesen van értelme elkezdeni...

40évesen van értelme elkezdeni a gyurást? Persze nem versenyszerüen, csak egy kis izmot szeretnék felszedni magamra.

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 12:35
 1/6 dirtboy ***** válasza:
persze hogy van
2012. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

az ember 44 éves koráig tud ugyanolyan mértékkel fejlődni mint egy átlag ember

44 után is lehet csak akkor már nem olyan intenzív a testformálás

nézd meg a senior testépítést

2012. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is edzek 40 felett, persze, hogy van értelme.:)
2012. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gyúrásszakértő, de azt olvastam, hogy minden korban van értelme, amíg mozogni tudsz. Még nagyon öregekkel is végeztek kísérleteket, és náluk is találtak fejlődést. Ami biztos nem olyan látványos, mint egy 20 évesnél, de érdemes és hasznos.


Én 40 évesen a futást kezdtem el. Most 50 vagyok, és már a legtöbb 20-on évest lehagyom hosszú távokon. Futok maratont, félmaratont is, és hegyekben is.

2012. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mickey rourke is kb 40 évesen lett gyúrós és nézd meg milyen formában volt a van damme-os,meg a stallonés filmben.
2012. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott kox is volt rendesen.:)
2012. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!