Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki a jelenleg aktiv versenyzők...

Ki a jelenleg aktiv versenyzők közül a kedvenc test építőd?

Figyelt kérdés

és mióta?

classicra meg openre is kiváncsi vagyok



okt. 19. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Classic kategóriában Breon Ansley 2016 óta, open kategóriában pedig Hadi Choopan 2019 óta.

Akárki akármit mond, de nekem ez a két bajnok még egyetlen Mr. Olympia szereplésével sem okozott csalódást.

okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem itt a felhasználók nagytöbbségének lövése nincsen kik most az aktiv versenyzők meg h kik voltak olympián az elmult évekbe 🤣


de am plus 1 pont breonnak 💪


openbe nekem brandon curry jó pár éve de már nem olyan nagy durranás szegény

okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Classic:

Breon Ansley

Ramon Dino


Nem tudom megmondani miért, egyszerűen rájuk nézek és számomra tipikusan olyan emberek, akiket nem lehet utálni. Nem ismerem őket személyesen nyilván, de valahogy mégis így gondolom.


Chris Bumstead egyértelműen nagyon jó, de nem értem ezt a rohadt nagy hypeot körülötte.


Bevallom, én kis szaros vagyok még a 21 évemmel és sokat nem láttam még a sportból, de az openben nekem Samson Dauda az egyedüli, aki méretben megtudja közelíteni Ronnie Colemant.

Valahogy nekem nem adja az, hogy 170cmes Hadi Choopanok lassan már egy gömbölyű valamik lesznek.

Sok idő után Samson az, aki valóban Open méret.


Ha itthoni testépítő nevet kellene mondanom, akkor Király Laci. Felfogás, mentalitás, eszméletlen a pali.

okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!