Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hobbi testépítők! Ti hogy...

Hobbi testépítők! Ti hogy spóroltok ilyen magas árak mellett?

Figyelt kérdés

Minden élelmiszer ára az egekben, és tudjuk, hogy ennek a sportnak igen nagy része a konyhában dől el. Az energiaárak miatt a terembérlet ára (nálunk, nem tudom máshol hogy alakult) megduplázódott.

0.9 kg fehérje 12 ezer forint. Őrület.


Tulajdonképp vagy csináljuk a sportot rendesen, ami nem kis pénzt éget el,vagy az élet más fontos részére is koncentrálunk, ami szintén mocsok drága lett, és akkor a testépítésből kell elvenni.


Ti hogy abszolvaljátok?


okt. 12. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Drágább lett tényleg minden, de szerintem a trash kaják, nasik, édességek még drágábbak.
okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

900 gr fehérjepor 12 ezer ft, ebben van 765 gr fehérje


1 kg csirkemell 1890 ft és van benne 220 gr fehérje

6572 ft-nyi csirkében van 765 gr fehérje.


Combbal még olcsóbb. Plusz ricotta, skyr, túró stb


Igen, a konyhában dől el. De nem a kiegészítőktől.

okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem spórolni kell, hanem többet keresni.
okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Mindig annyi pénzből kell megoldani a dolgokat, amennyid van. Csóró egyetemistaként mindössze annyi zsetonom volt, hogy tudtam venni valamennyi csirkemellet, rizst, zabot, meg a diákbérletet a konditerembe, és kész. Tápkiegészítő vagy egyéb kiadások esélytelenek voltak.

Diplomaosztó után egy nagyon jól fizető állást szereztem, így lett lóvém mindenféle húsokra, halakra, tejtermékekre, zöldségekre, gyümölcsökre, magvakra, meg hogy létrehozzak egy itthoni konditermet. Ha ne adja Isten megszűnne a munkahelyem, és el kéne mennem minimálbérért talicskát tolni, akkor abból a dellából oldanám meg a testépítést. A home gym akkor is itt lenne, étrendben pedig visszafognám az igényeket. Mondanám, hogy a mennyiséget is, de így se eszek sokat, hisz nem vagyok profi versenyző, aki napi 1 kg marhát és 5000 kalóriát zabál.

Hobbistaként 2000-3000 kalóriát még ebben az inflációban is ki lehet hozni vállalható összegből. Az se lenne olcsóbb, ha sporttáplálkozás helyett felvágottat ennék kenyérrel.

okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem spóroláson múlik. Minden drága lett.


Csirkemell, csirkecomb fehérjeforrásnak

Zab, rizs szénhidrátforrásnak

A zsír meg kb. teljesen mindegy, mert nem fontos túlságosan, 30-50g-ot mindenki bevisz naponta, ennyi meg elég.


Aki meg rinyál, hogy unja a zabot és rizst, az válasszon más sportot.

okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!