Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturál hobbi testépítőként...

Naturál hobbi testépítőként 185 centi mellett 63 centis combok jónak számítanak 2-3 év edzés után?

Figyelt kérdés
júl. 7. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Testsúly? Fotó? Ezek hiányában erre nem lehet válaszolni.
júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit később töltök fel képet és részletezem, bocsi a részletek hiánya miatt.
júl. 7. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez minek fontos?

Ha azt irom hogy kevés,akkor abbahagyod?

Naturál tökmindegy hogy mennyi meg mekkora.Csinálod és kihozod magadból,amit tudsz.

Vannak naturál versenyzők ,testépítők.Ezekből vmi támpontot le lehet szűrni magadra vonatkozóan.

Pldául hogy xy xy év alatt mit ért el.

Viszont ezekből is csak annyit tudsz meg hogy a genetikád nagyjából milyen.

Jó,közepes,vagy előnytelen.

júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a centi határozza meg egy adott izomcsoport jó kinézetét, hanem a tükör.

Egyébként igaza van a 2. válaszolónak: ha azt írjuk, hogy jó, akkor abbahagyod az edzést, mert kész vagy? Nyilván nem, hanem folytatod tovább. Ha azt írjuk, hogy nem jó, akkor abbahagyod? Nyilván nem, hanem folytatod tovább. Magyarul a kérdésnek nincs sok értelme.

júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt a centizést sose értettem

mit mondjuk cm meg random le irt számok alapján??


ha le irnám h lediétázva hány cm volt a combom vagy a karom tuti kérdeznétek tőlem h járok e egyáltalán edzeni

mégis azokkal a centikkel második lettem egy versenyen előző hónapba szal tök mind1 mi hány cm


nem a méret a lényeg 😉

júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
No vagy ferfi?
júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 164centin 60cm comb
júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!