Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék elkezdeni tömeget...

Szeretnék elkezdeni tömeget növelni. De még is hogyan ha nem tudok rendesen kajálni?

Figyelt kérdés

175cm magas és 62kiló vagyok 25éves férfiként.

Nagyon zavar engem, hogy ennyire sovány vékony és erőtlen vagyok férfi létemre.

A legnagyobb problémám az étkezésekkel van és az edzési ruttinal is.

Így hát itt van pár kérdés amire szeretnék választ kapni.

Mivel tömeget szeretnék növelni és ehhez erőnlét is kell rendesen.

Hányszor kell enni egy nap és miket ? Laktóz érzékeny vagyok.


Ha tömeget növelek hány szett hány ismétléssel?

Mondjuk nagyobb súly 3x8 ? Vagy 4x12 közepes vagy kisebb súlyból?

Azt tudom heti 7napból 5napot szeretnék le jàrni az edzőterembe.


Válaszokat előre is köszönöm.


tegnap 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Heti 5 nap szerintem teljesen felesleges nem fogsz tőle jobban fejlődni

Itt egy edzésterv kezdőknek is teljesen jó

[link]


Itt egy tömeg növelő étrend a súlyodhoz, a kajákat variálhatod össze vissza csak kb ugyan ennyi kell maradjon a kalória, fehérje, szénhidrát és zsír bevitel

[link]

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LakatosAlandelon ***** válasza:
Ha nehézséget okoz számodra elegendő kalóriát bevinni, arra vannak megoldások. Pl, a folyékony kalória, mint pl, magas kalóriás turmixok, gyümölcslevek. Magas kalóriás ételek, amiket könnyű emészteni, és könnyen is csúsznak, mint pl, a tészták, fehér kenyér, lekvár. Húsokból mehetnek a zsirosabb husok, mint az oldalas, tarja, vagy zsirosabb halak. De ezekbol, túl sokat ne egyél, mert annyira eltelitenek, hogy utána meg emiatt nem tudsz enni. Legyenek ezek egy étkezésre mondjuk. Az egészséges és tápláló kaják mellett pedig, nyugodtan egyel, amit csak kivansz, plusz kalóriát jelent ez is. Tehat, ha megkivanod a fankot, nyugodtan edd meg, semmi szukseged nemet mondanod ra, ha küzdesz a kaloria bevitellel.
ma 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

175 cm 62 kg az nem sovány, boldog lennék, ha ilyen alkatú lennék, erre a legkönnyebb izmos testet építeni.

Ha túlsúlyod lenne, azt sokkal nehezebb lenne leadni.

ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti 3 alkalom boven elég, és nem kellenek maratoni 2 órás edzések ilyenkor sem. Próbálj fehérjét eleget enni, napi 1-2 turmixxal is ki lehet egészíteni a dolgot ha nem bírsz annyit enni. Szénhidrát mehet jócskán a fehérje mellé
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LakatosAlandelon ***** válasza:

#3 Mi szerint nem az, a bmi? 😄

Ezt testépítés kategória, nem ennek a silány értéknek akarunk megfelelni.

A kérdező férfias szeretne lenni és erős. 62 kilósan, sajnos ettől messze van 175 centi mellé. De akar változtatni, és fog is, ha eléggé akarja, és van benne kitartás. 🫶

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!