Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogynom kell előszőr?Hogy...

Fogynom kell előszőr?Hogy csináljam? 55kg vagyok 160cm,csípő,belsőcomb részeken van feleslegem. Fogynom kell előszőr utána izmosodni? Vagy elkezdek edzeni és jobb lesz a helyzet,formálódok?

Figyelt kérdés

Ősszel szeretnék elkezdeni edzeni ,kövér nem vagyok,csak a kényes részekkel szeretnék valamit kezdeni.

4éve szültem.


júl. 31. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl sok felesleg nem lehet rajtad a súlyodat tekintve, viszont a szülést követően el tudom képzelni, hogy kevesebb volt a mozgás főleg az első 1-2 évben. Így kevesebb izom lehet ott.


Szóval szerintem kezdj el edzeni, és tarts egy olyan diétát amivel szinten tartod a súlyod.

júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Edzestol fogsz formalodni, en nem kezdenek el egyenlore semmilyen dietat. Csak normalis egeszseges kaja legyen meg.
júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!