Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3 edzéstervem ilyen?Ez...

Heti 3 edzéstervem ilyen?Ez jó így? Első nap: Hát,váll,has Második nap:láb,has Harmadik nap:mell,tricepsz,bicepsz,has És szoktam 15-20percet lépcsőzőgépeni vagy futópadozni edzés után

Figyelt kérdés
jún. 30. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy felosztás, ami önmagában nem jelent semmit. Hány gyakorlat, hány sorozat, mekkora az intenzitás és mennyire bukás közeli ismétlések, és hogy ezekből mennyi idő alatt tudsz regenerálódni, illetve mi pontosan a célod stb. Így önmagában eléggé értelmezhetetlen a kérdésed, de végülis a felosztás jó, nincs nagy jelentősége.
jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az a has edzés mit akar jelenteni? Ami amúgy semmit nem ér. Kvázi kalóriadeficiten kívül semmi mástól nem lesz kockás a hasad,ja és ez genetika. Lehet sehogy sem lesz az. De azért csináld csak. De heti 3x felesleges hasazni.

Plusz ez így jó? Ha neked jó. Fejlődsz tőle? Pl nekem nem lenne jó, én nem így szeretem a felosztást.

Kaja rendben van? Azon sok múlik, hidd el.

jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nálad,hogy van a felosztás?
jún. 30. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!