Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjek el edzeni a...

Hogy kezdjek el edzeni a nulláról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23 éves lány vagyok. El határoztam, hogy életmódot szeretnék váltani, mert egyre jobban érzem, hogy nem vagyok jól.

Szeretnék elkezdeni edzeni azon belül testet építeni. A probléma viszont az, hogy eddig 5 éven keresztül folyamatosan alkoholizáltam minden egyes este. Jelenleg ötödik napja nem iszok és szeretném is tovább tartani ezt.

Kérlek pár tanácsot írjatok, hogy mivel lenne érdemes kezdeni az egészet?



jún. 5. 01:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire fontos információ 167cm vagyok és 53 kiló
jún. 5. 01:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a két videót megnézed, akkor minden kérdésedre választ kapsz, és el tudsz indulni:

[link]

[link]

Ne ijesszen meg, hogy a videókban férfiak beszélnek. Egy kezdő naturál nőnek ugyanarra van szüksége edzés és táplálkozás terén az izomépítéshez, mint egy férfinak.

jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak kezdd el és csináld. Nem kell az első naptól profi módon csinálni mindent, a lényeg, hogy konzisztens legyél és rögzüljön a szokás. A többi majd kialakul.
jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezd el kicsibe, konditermi alapgyakorlatokkal, hogy az izmaid megismerkedjenek a súlyzókkal. Az első 2-3 hét nem lesz kellemes, utána viszont hálás lesz a tested.

Emellett tervezz magadnak egy változatos de tartható, tiszta étrendet, enyhe kalóriatöblettel.

hajrá

jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép munka, végtelen erőt és kitartást kívánok! És gondolom nem vagyok ezzel egyedül, nagyon nem.
jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!