Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzek a combomra...

Hogyan eddzek a combomra illetve a vádlimra?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám elérni, hogy izmosabb, szebb combom, illetve vádlim legyen? Hogyan tudnák ezekre a testrészekre edzeni legfőképpen itthon?

160cm

46kg

16L

A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!😊



jan. 24. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Otthon hosszútávon sehogy, hacsak nincs a konzisztens progresszióhoz elegendő súlykészleted. Az első hónapokban a saját testsúlyos, meg gumiszalagos, meg vizespalackos pucsítgatásokkal is lehet fejlődni, pláne 46 kilós iskolás kislányként, de ha hosszútávon szeretnél fejlődni, és tényleg izmos, formás lábakat szeretnél, akkor vagy menj konditerembe, vagy vegyél otthonra pár százezer forintért súlytárcsákat és felszerelést.
jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Otthon sehogy, az otthoni edzésnél nagyon le van korlátozva a progresszió. Hacsak nincs egy házi konditermed. Egyéb esetben konditermi edzés nem jöhet szóba?
jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

gugolhatsz meg vádlizhatsz otthon saját testsullyal meg kajak vízes palackokkal de egy két hónap után ez semmit nem fog fejleszteni


nálunk a csajok három számjegyű súlyokkal gugolnak a terembe meg 70 kgal bolgároznak. a lábra különösen igaz hogy rendes súlyokkal kell terhelni progressziven hogy fejlődjön


még a tornászok meg a street workoutosok is súllyal edzenek lábra mert saját testsúllyal meg vagy lőve

jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Szeretnék izmos lenni, szeretnék jó lábakat, de nem akarok konditerembe menni, nem akarok utazni, nem akarok bérletre pénzt költeni, nem akarok hetente többször másfél-két órát keményen edzeni nagy súlyokkal egy kontrollált étrend mellett éveken keresztül, hanem otthon akarok a nappaliban pucsítva guggolgatni. Értem.
jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Ebben a kategóriában sok a konditerem mániás aki csak súlyokkal tud elképzelni heti minimum 5 edzést. Formásodni anélkül is tudsz.

Írd be youtubera hogy vádli gyakorlstok meg comberosito gyakorlstok es csinald azokat. Vsgy ugyanezeket angolul. Rengeteg lesz

jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

"Ebben a kategóriában sok a konditerem mániás"

Ez a Testépítés kategória. Mit vártál? Mi itt konditermi edzést végzünk, nem focizunk, nem úszunk, nem kerékpározunk, nem boxolunk, nem síelünk, nem sakkozunk, nem comberősítő youtube videókra ugrálunk.

"Írd be youtubera hogy vádli gyakorlstok meg comberosito gyakorlstok es csinald azokat"

És mi lesz az első pár hónap után, amikor már semmilyen fejlődéssel nem fog járni az igénytelen videókra történő értelmetlen pucsítgatás? Ki fog hónapokon/éveken keresztül teljesen céltalanul és eredménytelenül otthon fetrengeni a nappaliban ezekre a videókra? Ha valaki nem akarja pár hónap után abbahagyni ezt az edzés dolgot, akkor hosszútávon kell gondolkodni, az pedig otthon eszközök (és tudás) nélkül nem megy.

jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

#5

A hónap hozzászólása: "Ebben a kategóriában sok a konditerem mániás"😅

Micsoda agysebész vagy báttya, az amúgy megvan, hogy ez a testépítés kategória?🤣🤣

jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezzel kezdd: [link]
jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Terembe 7 éve voltam.

Semmi szükségem rá.

Ha van pénzed,akkor megvehetsz mindent és otthon is edzhetsz.

jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Félreértések elkerülése végett, nem úgy értettem, hogy kizárt lenne számomra az kondi termi edzés, csak hétköznaponként 16:30kor érek haza, és a legközelebbi konditeremhez is legalább 1 óra lenne az út, ezért gondoltam meg kérdezem, itthon lehetséges e. Mivel teljesen kezdő vagyok ebben a témában, nem tudom, mit hogyan is kell, ezért kértem a segítségeteket.

Konditeremben elég lenne heti 2-3 edzés?

jan. 27. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!