Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez ellen mit tegyek?

Ez ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van hogy egész héten edzek és mikor hétvége van akkor is csak azon jár az eszem hogy nem volt elég, még többet kell és csalódok magamban. Ez napközben is szokott így lenni, amikor fel dob pl a tiktok egy edzős videót akkor nem bírok nyugton ülni, úgy érzem hogy amit csináltam az még nagyon kevés és szorongok.ilyen bűntudat szerűségem van. Van még másnak is ilyen? És mit lehet ellene tenni? A válaszokat előre is köszönöm.

2023. dec. 5. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Kezdőként én is minden pihenőnapon haszontalannak éreztem magam, de objektívan mindig felülvizsgáltam az edzésprogramomat, és ha láttam, hogy elvégeztem a fejlődéshez szükséges munkasorozatot, és volt progresszió, akkor megnyugodtam. Mindig objektívan vizsgáld felül te is az hetet. Valóban kevés melót tettél a sportba, vagy csak a szorongásod mondatja ezt veled? Ha utóbbi, akkor engedd el! Az meg teljesen normális, hogy egy random hatásvadász tiktok videó úgy be tud pörgetni fejben, hogy rohannál azonnal gyúrni. Én ha meghallom egy videóból, vagy valaki szájából, hogy light weight baby, vagy hogy nem vagyok b*zi, akkor oda kell magam bilincselni a radiátorhoz, hogy ne szaladjak egyből akár az éjszaka közepén is guggolni a terembe.
2023. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mert lelkes kezdo vagy
2023. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legyenek konkrét elérhető céljaid a teremben és azt érd el, ne akard felüllicictálni magad
2023. dec. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Heti 5x megyek, csütörtök és vasárnap szabad. Van amikor jól esik a pihenés, de általában alig bírom ki, hogy ne menjek. 4 hónapja járok, azóta ezzel a "beosztással", de úgy érzem kitart a lendület
2023. dec. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!