Testépítő férfiak, mi motivált benneteket leginkább e sport választásában?
Figyelt kérdés
Csak a szavazást figyelem, egyébként jöhet privi is2023. szept. 30. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Nőknek akarok jobban tetszeni
Férfiaknak akarok jobban tetszeni
Mindkét nemnek akarok tetszeni
Semmi szexuális indíttatás, csak sport
Tetszik az izmos férfitest
14 szavazat
1/4 anonim válasza:
A választásban semmi, csak elkezdtem. De utána ezért maradtam meg benne:
És persze nárcisztikus vagyok.
2/4 anonim válasza:
Tömegelni, akartam ökölvíváshoz.
3/4 anonim válasza:
Nem is tudom, talán Arnoldék filmjei miatt gondoltam és gondolom a mai napig, hogy legyen valaki magas, alacsony, a sportos, izmos külső MINDEN férfi számára fontos kéne, hogy legyen.
4/4 anonim válasza:
17-18 éves koromig sosem éreztem azt, hogy a lányok vonzónak tartanak. Általánosban kicsit túlsúlyos, aztán gimiben amikor magasabb lettem, vékony voltam. Elkezdtem kondizni és 1 éven belül lett barátnőm. Ez motivált arra, hogy ne hagyjam abba. Azóta már sok más mozgásformát is kipróbáltam és szenvedéllyé vált az egész. Már nem csak a lányok miatt csinálom, de mivel azért kezdtem el, valamennyire azért még bennem van.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!