Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Deficitben ugyanolyan intenzit...

Deficitben ugyanolyan intenzitással edzek?

Figyelt kérdés
Szokásos nehézz súly kis ismétlésszám, 3 hónapja edzek de úgy érzem túl sok zsír van rajtam ezért deficitbe rakom magam holnaptól. 175 centi vagyok és 81 kiló. Tervezek kardiózni is minden nap. Változtassak valamit a súlyzós edzésemen vagy sem? Push-pull-leg megy.
2023. szept. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre a válasz: igen.

Bár 175 cm, 82 kg az nem dagi, és kétlem hogy 3 hónap edzés után lenne rajtad annyi izom, hogy most feltétlen szálkásítanod kéne.

2023. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.Nem érzem jól magam úgy hogy gyomros vagyok meg úszógumim van, 25-ről 15% testzsírt akarok.
2023. szept. 4. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor alapból deficittel kellett volna kezdeni. De amúgy igen, próbáld intenzíven. Mivel kezdő vagy még erősödhetsz is.
2023. szept. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia kerdezo, en is voltam mar 81kg 175-178cm hez. Es 20kg zsir rajtam nem volt hájas söt. Vékony voltam.


Akkor neked kell egy dieta. Napi mennyi deficit? Szedsz valamit?

2023. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!