Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak velem van ez így, hogy...

Csak velem van ez így, hogy egyedül sokkal keményebben tudok edzeni, mint egy nyilvános konditeremben?

Figyelt kérdés

Eddig mindig otthon edzettem és a nagysúlyos gyakorlatoknál, amikkel csak 5-6 ismétlés megy, csak úgy tudok velük edzeni, ha erősen veszek levegőt, szuszogok, utolsó ismétléseknél kissé nyögök, stbb.., mivel bukás közelében nagy súlyokkal egyszerűen nem tudok halkan edzeni, annyira megerőltetnek.

Azonban ezt nyilvános helyen nem csinálom, ahol sok ember van, hanem próbálok minél halkabban, normálisabban edzeni, nem olyan hangosan beszívni a levegőt, nem nyögni, azonban így nem vagyok annyira erős mint otthon, és nem is tudok maximálisan beleadni mindent.


Ez csak velem van így? Ez szociális fóbia lenne?


2023. aug. 14. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok annyira felszabadultan, annyira átszellemülten és fanatikusan edzeni egy konditeremben, mint a home gymben. Ez természetes. Viszont én valahol a két véglet vagyok. Én például spotter vagy edzőtárs nélkül például otthon már 150 kiló fölötti súlyokkal nem merek guggolni, pedig a maxom 200 kiló fölött van, de egyszerűen parázok, hogy nincs ott mögöttem senki, nem tud segíteni senki, és ha történik valami, akkor ott leszek egyedül a földön. Minden emberben vannak ilyen random szorongások.
2023. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen otthon edzettem és adtam ki fura hangokat, amikor elkezdtem terembe járni teljesen leszoktam róla és fel se tűnik. Valami hang a legvégén néha jön ki nem kezdek el őrjöngeni mint egyesek a teremben. Szóval nálam nincs ilyen gond, pedig eléggé szocfóbiás vagyok én is. Ha nem beszél hozzám senki és tudok zenét hallgatni simán leedzek.
2023. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kizárólag otthon edzem, jó kis old school hangulata van a mini "termemnek". A konditermek csillogása, csili vili gépek, és a kivagyok ember nem túl szimpi. Viszont a szabadtéri kondiparkokat szeretem néha.
2023. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emberek*, szimpik*.
2023. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megesik

Pl amikor emelek a munkasúlyon azt úgy szeretem először hogy ne nagyon lássák mert cikinek érezném ha nem bírnék a pluaz súllyal.

2023. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2023. aug. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!