Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sikeresebb lettél a lányoknál...

Sikeresebb lettél a lányoknál azóta, hogy izmosabb lettél?

Figyelt kérdés
2023. jún. 22. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb lánynak a 20-40 közti korosztályban az egyik legutolsó szempont, hogy izmos-e a csávó, vagy nem. Dagadt disznóknak van fullos nője, csak mert egzisztenciálisan és anyagilag nagyon jól tud reprezentálni az a dagadt disznó, de ez más téma. Viszont azért tud előny lenni csajozás során, ha izmos vagy, meg jól nézel ki.
2023. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Max a melegeknél. A terembe járók 90 százaléka homi.
2023. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Ez a szomorú valóság, saját tapasztalatból mondom:


[link]


[link]


[link]


18f

2023. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sikeresebb az ember, ha sportos alakja van. Fiatalabb koromban észrevettem, hogy sok lánynak bejöttem. Fiatalabbaknak is, de negyvenes MILF-eknek még jobban. De nem csak a külső számít.
2023. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki semmi másban nem jó, akkor legalább legyen sportos :D
2023. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Sokkal több nőnek bejövök, ez természetes, viszont leszólítással még szenvedek...
2023. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Jó kiállás, magabiztosság és humor nélkül az izom semmit nem jelent a nőknél.
2023. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább azt vettem észre, hogy nagyobb tiszteletet kapok.

Mióta edzem soha nem "mert" beszólni, degradálni senki.

A nők meg kb rám se mernek nézni. Helyes az arcom is pluszban és mintha félnének nyitni, ismerkedni, pedig látszik rajtuk hogy tetszik amit látnak. Talán azt hiszik hogy csajozógép vagyok, pedig egyáltalán nem.

2023. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

8-asnak igaza van

Csajozáshoz kell a kiállás a jó duma stílus is stb

De valóban ha van 2 alacsony ember az egyik ducibb kövérebb pocakos annak sokan beszólnak meg kinevetik

De egy olyat aki ugyan alacsony de kigyúrja magát telepakolja magát izommal azt nem nagyon fogják kiröhögni beszólogatni stb

2023. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem hátrány, van némi előnye de önmagában édeskevés. Sztem a nők 99%-ának sokkal fontosabb és vonzóbb h egy férfi jóképű, helyes legyen mint az h ki legyen gyúrva. Van olyan haverom akinek nagyon patent teste van de arcra átlag alatti és el is utasítják a szép csinos csajok. Ezen kívül még sok minden számít pl. h milyen a személyiséged, fontos h vicces és pozitív személyiség legyél, magabiztos. Vannak csajok akiknek az érzékeny, romantikus csávók jönnek be vannak akiknek a bunkó felszínes palik, van aki az okos férfiakra bukik, sokan csak azt nézik h sokat keres-e és minden más másodlagos.
2023. jún. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!