Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tribulus Terrestrist vettem,...

Tribulus Terrestrist vettem, reggel beveszek belőle 1et, és ha edzés előtt veszem be a 2.at az úgy jó? Napi 2 tablettát írnak elő Valamint vettem ashwgandhát is, azt pedig mikor érdemes bevenni? Ha edzés előtt szedem az jó? Ebből pedig napi 1et

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 13:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
dehogy tudja azt hiszi rosszindulatból szajkózzuk itt.
2022. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az ashwagandha segít ellenállóbbá tenni a szervezetet a sztresszel szemben, ez működhet. A tribulus meg egy gyógynövényes tesztó fokozó, ezekről már rég kiderült, hogy kamu cuccok. Kiváncsi lennék, hogy a haverjaidnak ezek, hogyan és mit segítettek. Ha fejlődtek, az az elegendő fehérje és kalóriabevitel miatt volt, nem a gyógynövényes cuccok miatt.
2022. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Már az mindent elmond a tudásodról, hogy ilyeneket veszel. :D Mit gondolsz, hogy ettől valamivel is jobb lesz bármi?

Az ashwaganda hasznos lehet, a tribulus meg kuka.


De hallgass csak a haverjaidra, biztos jobban értenek hozzá, mint a tudomány.


Az meg, hogy mióta edzel, nem mérvadó.


"Eddig csak fehérjeport szedtem"


Ennyi pedig elég volt ahhoz, hogy megmutasd, 0 fogalmad van a testépítésről.

2022. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem, hogy az ashwaganda hipertrófia/izomépítés szempontjából haszontalan.


Sőt, azt is elárulom, hogy a csoda kreatin amit mindenki használ sem csodaszer. A kreatin is csak egy olyan dolog, ami TALÁN hozzáadhat a fejlődésedhez minimálisan.


Kaja legyen rendbe, eddz progresszíven, aludj 7 órát minimum és ennyi.


+bővítsd a tudásod, mert ameddig olyan szinten állsz, hogy "Eddig csak fehérjeport szedtem", soha nem lesz jó fizikumod.


#13-as voltam.

2022. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mind1 mert semmit sem er
2022. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha nem maga Ronnie Coleman főtörzsőrmester úr ajánlotta, akkor ne vegyél ilyet többé!
2023. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"legálisan beszerezhető, az a DHEA"

Nem szerezhető be legálisan, ugyanis Magyarországon minden hormonkészítmény (DHEA, melatonin, stb.) vény nélküli megvásárlása illegális. Külföldről berendelni magyar nyelvű webshop által bűncselekmény. Múltkor emiatt törölték a kérdésed. Feljelentést szeretnél?

Kérem, hogy a moderátorok járjanak el az előző (ma 10:21) válasz kapcsán!

szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez neked amúgy valami becsípődés??

Annyira nem legális, hogy bioboltokban simán megvásárolható.

szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"bioboltokban simán megvásárolható"

Külföldi raktárral rendelkező boltoktól rendelhető, amiknek szimplán van magyar nyelven is elérhető webshopja. Ha fennakad a vámon, jön a hatósági intézkedés.

Bűncselekményt követsz el. Miért írod évekkel ezelőtti kérdésekhez ugyanazt a szöveget? Miért hirdetsz illegális készítményeket? Szeretnél bíróságra járkálni (moderátorok)?

szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Miért állítasz valótlanságot?

Még a legkeményebb anabolikus szteroidoknak a használata sem illegális!!

Csak a forgalmazásuk.

A DHEA viszont teljesen legálisan megvehető fizikailag is bioboltokban, ahogy akár a melatonin, pregnenolone vagy a D vitamin, ami szinten hormon.

szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!