Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem érzem a vállam...

Miért nem érzem a vállam oldalemeléskor? Mik a hibalehetőségek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi. Viszont tök mindegy, hogy mit érzel. Az oldalemelés mozgásmintájának végrehajtása közben anatómiailag dolgozik az oldalsó váll, ha érzed, ha nem.
2022. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nyilván 16 kilós kézisúlyokkal emelsz, mert azt láttad a nagyoktól -.-" Én amúgy nem tartanám hülyeségnek ha a terembejáráshoz a bérlet mellett kötelezővé tennének valami edzéstechnika alapok című okj elvégzését, mert az emberek 99%a nem tud edzeni
2022. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kis súlyokkal csinálom (2-4 kg), de nem fejlődik, alig érzem, miközben más gyakorlatnál emelgetem a súlyokat 1-2 kilókkal.
2022. szept. 18. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom mert rángatod és inkább a csuklyád edzed. Egymillió videó van youtubon a végrehajtásról és a gyakori hibákról. Én Jeff Nippardot szoktam nézni ezzel kapcsolatban
2022. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"de nem fejlődik"

Mióta edzel? Csak mert ha az volt az elképzelés, hogy pár hónap oldalemeléstől ágyúgolyó vállaid lesznek, akkor ne csodálkozz.

2022. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vártam ekkora eredményt... az a baj, hogy alig érzem a vállam, nem is kellett súlyt növelni (sőt inkább csökkentettem), míg majdnem minden többi gyakorlatoknál már 1-4 kilót emeltem kb. 1 hónap alatt.
2022. szept. 18. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Szabálytalanul csinálod. A hátizom húzza a vállad.
2022. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlodDrunk ***** válasza:

Tartsd a súlyt magad melett simán,majd kezd emelni a könyököd,a súlyt pedig a mozdulat vegere forditsd lefele mintha kiburitanal egy pohar vizet,a könyöködet vallmagassagig emeld tovabb ne,mert onnan mar a csuklya is bennt van.

Nezd meg a tukorbe kozbe,mindig a konyokodre koncentralj,mindig feljebb legyen mint maga a suly!!

Masfelol nem billegunk vele,nem rangattjuk!

2022. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert rosszul csinálod. Ha jó a mozgás akkor relative kis súllyal is szénné égetheted a vállaidat.
2022. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!