Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért szidják itt annyian...

Miért szidják itt annyian Bunny-t és a sárga kapszulát?

Figyelt kérdés
Illeve szidja itt mindenki a fehérjeport, holott az átlag konditermekben a legtöbb vendég egyből vesz egy tasakosat 500ért a pultnál.

2022. szept. 5. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Átlag konditerembe járok, nálunk legtöbb vendég nem vesz egy tasakot 500-ért a pultnál.
2022. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Már az a tasak is 2500. 😂
2022. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mármint az adagos tasakos fehérje.
2022. szept. 5. 16:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Évekig szarul hittem dolgokat, mert ott azt olvastam... persze nem teljes hülyeség, de olyan hibák vannak benne hogy nem ajánlanám senkinek első olvasmányként.
2022. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de mik azok a hibák? 1-2t fel tudnál sorolni? Fehérjét tudom, hogy túllőtte (bár ezeket már én anno sajtettem).
2022. szept. 6. 06:06
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

A Sárga kapszulát nem olvastam, de Bunnynak nagyon sok videóját láttam. Ami leginkább megmaradt, mikor bemutat egy hátedzést, és 8 (!) gyakorlatot megcsinál. Először két kézzel evez, aztán egy kézzel. Először csigán, aztán kézi súllyal, gyakorlatokon keresztül ismétli ugyanazt a mozdulatot. Egy tök laikus ember pedig megnézi, és azt hiszi, hogy ez jó, és ő is ilyen edzést nyom. A kérdés egyszerű, naturálban minek ennyi gyakorlat? Minek kell rommá edzeni a hátad, minek kell öt féle evezést csinálni? Naturálban ettől nem fogsz jobban fejlődni, csak a regeneráció idődet fogod nagyon kitolni vele.

Ezen kívül tök feleseleges és haszontalan tápkiegeket reklámoz, nem csak fehérjét, és mindegyiknek túltolja a szerepét. Időnként azért mond jó dolgokat is, de pláne kezdőként nem ő, az az ember, akire érdemes lenne hallgatni.

2022. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Én nem szidom, sőt ajánlani szoktam a hozzám hasonlóaknak.

2013 ban találkoztam a sárgakapszulával, akkor már rengeteg “csodadiétan” túl…

Sajnos mivel nem viltak sportoló haverjaim, csak átlag emberek vettek körül, senki nem tudta a környezetemben mitől is diétás egy diétás étrend…

Nekem a sárgakapszula gyölerestől változtatta meg az életem… 160kg ról indultam 2013ban

2015ben már 80voltam, 2017ben pedig már 90szép izmos sportos testtel…

Természetesen vannak hibás dolgok benne, van amit ma már teljesen máshogy látok, pl feleannyi fehérjét sem eszem mint amit az ajánl… de szerintem még mindig egy nagyonis hiánypótló írás dagiknak és kezdőknek…

Csak az szólhatja le, aki ír jobbat!

2022. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. kb. feleannyi fehérje kell, mint amennyit ajánl

2. A kezdő edzéstervben vállból nyomás van oldalemelés helyett

3. Kell a fasznak a vitargo, még szőlőcukor is fölösleges nem hogy az (edzés után belefér, de nem maradsz le semmiről ha nem használod)

4. A zsírtól való irtózás csak koxosoknak és az egészségüket tönkretenni akaróknak való, amúgy 1-1.5x is nyugodtan mehet

5. Haladóknak sem kell 1 hét regeneráció, kivéve a koxsookat. Mostanában azt ajánlják, hogy egy izmot heti 2x dolgozz meg.

6. Még hogy kezdőknek a "lehető legkisebb súly kell"... amivel aztán nem fejlődnek semmit hónapokig???


Ezek a hibák, és ha valaki ezzel kezdni, esélyes hogy évekig baromságot fog csinálni. Ezért a könyv kezdőknek nem való, haladók átnézhetik, hátha találnak benne valami hasznosíthatót.

2022. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-4-6pontjaid így konkrétan nem szerepelnek a sárgakapszulában.


3 nem mondja, hogy igyál vitargot edzés után


4 bunny is ajánlja az 1x testtömeg zsírt, és azt ajánlja, hogy ennek lehetőleg legalább a 2/3-a esszenciális forrás legyen.


6 azt sem mondja, hogy a lehető legkisebb súly kellene, azt mondja, kis súly legyen, amivel kényelmesen el tudod sajátítani a mozdulatsort… pl 10-12 ismétléssel.

És de ha értelmesen csinálod fejlődaz is mint kezdő, nem is keveset, csak közben nem cseszed szét magad.

2022. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és az anabolikus ablak... na az se semmi...
2022. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!