Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Merevlábas felhúzásból lehet...

Merevlábas felhúzásból lehet maxolni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak mi a fenének? Az gyakorlatilag egy izolációs gyakorlat (a szó nem túl szoros értelmében), abban pedig nem túl releváns maxolni.

Ez nagyjából olyan, mint csigás letolásban maxolni. Nem túl sok értelme van, de lehet. Sok minden nem következik belőle.

2022. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van egy olyan erőemelő módszer ami a gyakorlatvariációkból való maxolásra épít. Ezért kérdem, hogy ebből is lehet e vagy túlságosan izolációs hozzá
2022. máj. 13. 22:58
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Haver, nem titja senki. Ha akarsz maxolni merevlábas húzásban, akkor hajrá!
2022. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Éppenséggel lehet, csak nincs értelme.
2022. máj. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenbol lehet csak semmi ertelme
2022. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valamiből mindenképp le kell maxolni
2022. máj. 14. 12:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nem, de erőemelőként megértem a szándékodat.

Ha te szeretnél maxolni mereválábas húzásban, akkor toljad. Ha te szeretnél maxolni oldalemelésben, akkor nyomjad. Ha te szeretnél maxolni tárogatásban, akkor nyomjad.

2022. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez az edzésmódszer lényege.

Deficit felhúzásból, rack pullból, jó reggeltből is lemaxolnak. De merevlábast még nem láttam.


Elképzelhetőnek tartom, hogy túl veszélyes merev lábbal maxolni, vagy hogy túlságosan izolációs.

2022. máj. 14. 15:12
 9/12 anonim ***** válasza:

"Elképzelhetőnek tartom, hogy túl veszélyes merev lábbal maxolni"

Nem tudom. Még sosem próbáltam, de nem tudom. Azért én láttam már olyanokat, akik 200 kg fölötti súlyokkal merevlábaztak.

Viszont ezekkel a random edzésmódszerekkel azért legyél óvatos. Az elmúlt években tele az internet különböző testépítő, saját testsúlyos, erőemelő edzésmódszerekkel és metódusokkal, amiknek a legnagyobb része egy nagy baromság. Te is létrehozhatsz bármikor egy edzésmódszert. Elnevezed magadról, vagy adsz neki valami három betűs címkét, beledobálsz random gyakorlatokat, random intenzitással, random volumennel, elkezded megosztogatni facebook csoportokban, csinálsz róla youtube videót, kreálsz neki egy insta oldalt, aztán lesz több száz gyökér, aki hidd el, elkezdi majd csinálni.

2022. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En szerintem ma athuzast maxolok akkor 😆
2022. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!