Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Na. Mit szóltok az edzéstervem...

Na. Mit szóltok az edzéstervemhez? Most kezdenék kondiba járni 19 éves

Figyelt kérdés

Hétfő: Mell

Kedd: Bicepsz

Szerda: Láb + hát

Csütörtök: Váll

Péntek: Tricepsz

Szombat: biciklizés



2022. márc. 23. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Na! És mi a terv?
2022. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Na!


Nagyon komplex edzésrendszert sikerült összehoznod, szépen odafigyelsz arra is, hogy a progresszív túlterhelés mellett megfelelő legyen a regeneráció.


Amúgy komolyan mit vártok attól, hogy szó szerint random felsoroltok testrészeket? Ez nem edzésterv, maximum valami fos bontás.

Külön kiemelném, hogy a láb + hátat egy napra tenni egy oltári fasszság. Megnéznélek egy durva hát + láb edzés után kérdező. Persze kedden még pénteken meg izolálgatás megy ezerrel.

2022. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is szebb egy brosplitnél ahol valamiért még a tricepsznek is külön napja van lol.


Nyomj erre egy újratervezés gombot ez nem edzésterv

2022. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak felosztas, de annak is rossz
2022. márc. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen 5 napos edzést, én is toltam bohém 20-as éveim elején, szerintem k**va jó. Annyit változtass rajta, hogy láb és hát külön nap, és bicepsz-tricepsz megy egy napon. Ezt nem is értem a tervedben, hogy csak azért lemész a terembe, hogy csinálj 3, max. 4 gyakorlatot bic.-re illetve tricepszre?
2022. márc. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Láb hát. Jobbat ki sem találhattál volna.

Hanyadik kérdésed ez már?

2022. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes pont a lábat és a hátat egy napra tenni… akkor inkabb tedd egybe a bicepszel vagy a tricepszel
2022. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy felosztás, de annak is szörnyű. A biciklizést meg hagyjuk is.
2022. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bicepszre rá szánsz egy napot , holott bőven elég rá 3 gyakorlat. De a hát-láb meg szintén egy nap amely alaphangon 8 gyakorlat? Inkább heti 3 teljes testes.
2022. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!