Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valami jo mozgás?

Van valami jo mozgás?

Figyelt kérdés
Szeretnek 2 hónapon belül vékony derekat, homokóra alakot. Tudtok valami jo edzés tervet , mozgást , ételt amivel hamar el tudom érni a kíván alakot. Legyszi csak értelmes válaszokat írjatok.

2022. febr. 6. 11:58
 1/3 anonim válasza:
Az úszás az egyik legjobb sport mert mindent atmozgat. Ha inkább otthon edzenel akkor sztem válassz valamilyen videót és az alapján edzz. Nem kell sokat, hanem minden nap egy kicsit de rendszeresen! Plusz én múltkor azt olvastam hogy a zöld tea is jó fogyasra, rendszeres mozgással kombinálva. Remélem tudtam segíteni
2022. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hany kg meg centi vagy? 2 honap alatt nemsok minden tortenik. A homokora alak meg genetika, nem edzessel elerheto dolog.
2022. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Homokóra alakom van csak szeretnek meg rá edzeni , de koszi , jo a genetikám
2022. febr. 13. 20:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!