Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Folyamatosan szédülök kondizás...

Folyamatosan szédülök kondizás közben, és napközben is szerintettek fejezem be ? Menjek el orvoshoz ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


21- éves fiú vagyok jó ideje már tapasztalom napközben, és kondizás közben a szédülést nem egyszer volt hogy úgy elkezdtem szédülni hogy lekelet ülnöm mert majdnem elájultam, elég vizet iszok viszont szedek gyógyszereket az alváshoz,! Probáljam meg kivizsgáltatni vagy mit javasoltok ?



#szédülés,kondizás,gyógyszer,sport
2022. jan. 26. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj dokihoz. Ehhez neked megerősítés kell a gyakorikerdesek.hu kommentelőitől?

Vizsgáltasd ki magad. Lehet, hogy van valami baj. Az is lehet, hogy a gyógyszereiddel függ össze. Az is lehet, hogy csak szimplán szar a légzéstechnikád. Bármi lehet. Nézesd meg magad egy szakemberrel.

2022. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásod rendben van?
2022. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben elfogok menni dokihoz csak azért kérdeztem hogy valaki tapasztalta-e hogy folyamatosan szédül edzés közben, ma mértem a vérnyomásomat 53-volt.
2022. jan. 26. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsony vérnyomás pont a leírt tüneteket szokta okozni. 53 pedig igencsak az általában, bár önmagában ez nem egy teljes érték. Vagy a pulzusról beszélsz? Bár annak is alacsony, hacsak nem élsportoló vagy.
2022. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, kiderült hogy olyankor túl keveset eszem és könnyen ingadozik a cukrom. Amióta figyelek arra hogy edzés előtt kb 1 órával egyek normál adag kaját, valami gyümölcsöt közvetlen előtte és rögtön utána szőlőcukor (esetmben 150 centis nőként ez 6 db, nálad lehet ez inkabb 15 lenne)

Mielőtt orvoshoz mennél ajánlom hogy írj vérnyomásnaplót, napi 3x merni és mindig amikor rosszul vagy akkor is rögtön. Azzal is lehet összefüggés

2022. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A vérnyomás 3 db szám. Systolés idealisan 120 +-10, dyastoles 80 +-10, pulzus 50-60
2022. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom 116/60 a pulzusom pedig 53, szeretek sportolni de nem vagyok élsportoló, és az evésel sincsenek problémáim.
2022. jan. 26. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Levegőhiány is okozhatja, tápanyaghiány is (sportolás előtt enni kell, főleg ch-t)
2022. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!