Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a falra szerelhető...

Ezek a falra szerelhető csigás gépek nagyon gagyik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek érnek valamit? Vagy teljesen felesleges ha van erőkeret + rudak súlyok?



2022. jan. 4. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne gagyi?

Otthoni edzéshez teljesen jó.

2022. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%

Az első ér valamit, HA tudod fixálni a felső kart,h ne forogjon el. A második egy hulladék. Fém a fémen csiszitöl, lineáris csapágyat TV-ben sem látott az ötletgazda/tervező.


Ráadásul egy klasszikus gyúrásnál (főként ha férfi vagy) az alsó csigát lábtámasz nélkül nem sok mindenre lehet hasznalni, mert nem tudod a magasságát állítani.

2022. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek? Nagyon.
2022. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menő mindkettő.
2022. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzkidobás ha van rendes erőkereted.
2022. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Van rendes erőkeretem, de nincs rajta csiga és sajna nem is lehet venni hozzá tartozékként. Húzódzkodásból nem megy túl sok 5-6 max sorozatonként, ezért szeretnék lehúzásra, evezésre valamit. Döntött törzsű evezést, invertált evezést szoktam gyűrűn meg egykezessel fűrészelést, de az a baj hogy ezzel a pár sorozat húzódzkodással mellé sokra nem megyek és jó lenne valami ilyen jellegű gyakorlat is + ezen elvileg lehet oldalemelést csinálni meg tricepszezni is. Találtam egy jó fajtát, de azt csak USA-ban árulják, pedig nagyon jó áron van...


[link]


Mindenképp kis helyigény eszközre lenne szükségsem, mert alig férek el így is.

2022. jan. 5. 14:42
 7/11 anonim válasza:

USA ide, USA oda, ez is egy hulladék. Hiába is mondom, nem hiszel nekem még ki nem próbálsz egy ilyen fostaligát, és előtte/utána egy rendeset.


Szerintem inkább építs magadnak valami rendes motyót! Vagy keress egy lakatost/hegesztőt, aki a terveid alapján legyártja neked.

2022. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hiszek neked, akkor szerintem nem veszek semmit. Sajnos ez az otthoni edzés hátránya. Megpróbálok fejlődni húzódzkodásban :D
2022. jan. 5. 23:21
 9/11 anonim válasza:

Hallod-e

Hát miért nem teszel fel valahova egy sima csigát, rá kötelet, egyik végére súlyt, a kötél másik végét meg a derekadhoz? Hát akkor elvileg könnyítené a gyakorlatot, tudnál belőle csinálni pl 5×8-at.

2022. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gumiszalagot szoktam, azzal megy annyi, de anélkül max 5 ismétlés körül.
2022. jan. 5. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!