Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ételekkel, menüvel,...

Milyen ételekkel, menüvel, lehetne gyors hízást elérni, aránylag olcsón, és kevés idővel?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 20:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Három műszakban dolgozom, kevés idő van magamra, másfél órát szoktam tudni edzeni, viszont nehezen hízok, És hiába sok munka nem látszik meg olyan szinten az edzés, mivel magas vagyok és aránylag vékony. Jó lenne megoldani valahogy a kaját hogy kevés idő alatt és nem olyan sok pénzt rá fordítani arra hogy megfelelő minőségű és mennyiségű kaját tudjak napi szinten az edzés mellé bevinni a szervezetemben, köszönöm
2021. dec. 8. 20:47
 2/6 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy laktózérzékeny vagyok arra is külön oda kell figyelnem
2021. dec. 8. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyors hízást: miben? zsírban? izomban?
2021. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak hizni akarsz mind1 milyen etel... a kcal szamit. De nincs sok ertelme zsirt felszedni.. izmot meg nem lehet gyorsan max koxal
2021. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoktam vásárolni táplálék kiegészítőket de attól nem lehet úgy súlyt fel szedni. Amikor kicsit jobban oda figyelek és rendszeresen edzek akkor max olyan 86 kg-ug tudok fel menni de az nem háj, csak valami tippre gondoltam hogy milyen ételeket fogyasszak hogy könnyebben súlyt tudjak gyarapítani.
2021. dec. 9. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában shakeket szoktak csinálni ilyenkor, mivel baromi sok kalóriát be lehet vinni velük, neten nézz hozzá receptet. Mivel nem tejfehérje érzékeny vagy ezért a laktózmentes cuccok továbbra is játszanak.
2021. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!