Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatint lehet kólaba, energia...

Kreatint lehet kólaba, energiaitalba keverni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 18:03
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Csóró egyetemista vagyok, így igen. A narancs kilója olcsóbb volt 30 forinttal, de hát nem ettem még grapefruitot, meg akartam kóstolni. Bár rohadt rossz íze van, vettem volna inkább narancsot.


Azt érdemes tudni, hogy Zsukov marshall szerette nagyon a Coca Colát, az ő kedvéért fejlesztették ki annakidején az átlátszó kólát, nehogy lebukjon, hogy imperialista italt iszik a Szovjetunióban. Az átlátszó kólát vodkás üvegből itta.

2021. dec. 6. 23:24
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne már! Ez tényleg igaz?
2021. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Hát hogy ez egy városi legenda, vagy tényleg így van, azt nem tudom.

De Zsukov nagyon haragudott Berijára, merthogy az NKVD korlátozta a hadsereget. Ezért is szövetkezett Hruscsovval Berija ellen. Beriját személyesen Zsukov tartóztatta le.


Egyébként a Szovjetunióban Pepsi-t elött lehetett kapni, mint a Coca Colát.

2021. dec. 6. 23:29
 34/36 anonim ***** válasza:
90%
Emelt töris vagy? Fakultáció mellett gyúrsz és kreatinozol?
2021. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

30-as, akkor ne olvasd.

Az nyugtatólag hat az idegekre általában, pihenj egy kucsit,.én is alváshoz készülődöm;)

2021. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Neem, nem vagyok töri szakos. Csak érdekel a téma
2021. dec. 7. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!