Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként hogy lehetne egy ilyen...

Nőként hogy lehetne egy ilyen formát elérni?

Figyelt kérdés
Jelenleg szinte csak zsír van rajtam és szeretnék egy szép adag izmot is. Combra, csípőre vagyok hízékony, de alapból is homokóra alkatom van. Hogyan lehetne megoldani, hogy eltűnjön a narancsbőr, kerüljön rám izom is, de maradjon a nagyobb comb, csípő kombó?

2021. okt. 14. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó személyi edző felkeresése és sok tudományos igényű cikk elolvasása ajánlott minden hozzád hasonló, semmilyen tudással nem rendelkező kezdőnek. Számtalan kudarctól és felesleges pénzkidobásoktól megkíméled magad, ha az előbbi tanácsomat megfogadod. Esetedben mindenképpen meg fog térülni.

Igazából kár nagyon mélyen belemenni a részletekbe, hiszen az alaptudás hiánya miatt nem sokat fogsz érteni és hasznosítani a mondandónkból. A lényeg, hogy neked fogynod kell, azaz csökkenteni a testzsírodat. Ezt egy kalóriadeficitre építő étrenddel fogod tudni elérni. Ha tartósan 200-300 kalóriával kevesebb ételt/italt viszel be, mint amennyit a napi aktivitásoddal elégetsz, akkor fogyni fogsz. Ez szimpla matek, amiben egy konyhai mérleg és egy kalóriaszámoló telefonons alkalmazás fog segíteni. Emellett kezdj el erősítő gyakorlatokat végezni az adott izomcsoportokra, hogy azok fejlődjenek. Az internet (főleg a YouTube) tele van ilyen gyakorlatokkal, viszont ne csak popsira és combra edz, mert az minden szempontból egy baromság. Komplex módon eddz, minden izomcsoportra, felső testre is.

Ha esetleg nem voltam teljesen érthető, az nem azért van, mert én vagyok túl tudományos és túl nagy professzor, hanem azért, mert tényleg semmilyen fogalmad nincs a táplálkozásról és a sportról. Ebben az esetben még egy bizonyíték mutatkozik arra, hogy a tanulmányok és kutatások olvasása mellett tényleg elengedhetetlen lenne egy jó személyi edző megbízása.

2021. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyival egészíteném ki, hogy nem biztos, hogy a kérdezőnek fogynia kell, csak azt írta kevés az izom.

Az izomépítés pedig férfiaknál és nőknél is ugyanúgy működik, megfelelő kalóriaplusszos étrend, és elsősorban szabad súlyos edzés.

2021. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért kéne egy fénykép, ami sokat segítene, hogy ezt megmondjuk.
2021. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Képet nem szeretnék feltölteni, ne haragudjatok.

A kalóriákkal, makrókkal tisztában vagyok. Itthon csak biciklizni szoktam, illetve sétálni. Narancsbőr egy nagyobb része már nem látszik, de azért még van.

A derekam 63 centi, a csípőm 100 centi. Karon, vállánál is van egy kis zsír, de igazából minden deréktól lefelé van.

2021. okt. 14. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Személyi edző... igen, az nagyon kell, mint tanyára a villany. :-D Egyszerűen elengedhetetlen, az életünk szerves része, egy személyi edző. :-D
2021. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 - nem kell de ahogy első írj, sokat segíthet főleg az elején. Persze ha valaki magától akar valaki mindent kitapasztalni senki se gátolja..
2021. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!