Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaza van Csabai Ábelnek?

Igaza van Csabai Ábelnek?

Figyelt kérdés

Szerintem igen.

https://www.youtube.com/watch?v=eYEZ4HTagbI

20. perctől.



2021. szept. 13. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom mostanában nem csak a fitnesz YouTuberek, hanem a gyakorikerdesek.hu kommentelői is nagyon rá vannak kattanva erre a naturál VS szteroid témára...


Egyébként hogy érted, hogy igaza van-e? Miben? Elmondja a tipikus, közhelyes véleményét. Semmi újat nem mond a csávó. Elmondja, hogy csak a laikusok nem képesek felismerni egy klasszikus kokszos formát, hiszen ha valaki szerhasználó, annak egyértelmű testi jelei vannak, aki pedig ezeket nem ismeri fel, az kicsit sem ért a testépítés tudományához. Továbbá elmondja, hogy előfordulhat, hogy valakinek olyan csoda genetikája van, hogy akár naturálban is elérhet olyan fizikumot, amit sokan kokszosnak hisznek. Ilyen csoda genetika elképesztően ritka, úgyhogy kb. számolni se érdemes vele, de aki viszont ilyen, annak biztos nagyon rosszul esik, ha szteroidozással vádolják. Jaj, szegény naturál csoda genetika, biztos nagyon fáj, hogy dopinggal vádolnak a csúnya emberek! Gyere ide, ölelj meg!

Ezt szerintem mindenki így gondolja 20 éve, semmi újat nem mond Csabai Ábel, ami ne lenne már klisé.

2021. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően értelmes dolgokat mond ezzel kapcsolatban, de a "ne írjunk oda senkihez ilyeneket" témában nincs igaza, pont az ellenkezőjével van gond. Az "influencerek" legnagyobb része koxol és kb mindegyik azt hazudja, hogy naturál (a szponzorok miatt, meg hogy vegyék a szenny edzésterveit a kezdők). A sok kezdő őket nézi és hónapokig/évekig úgy edzenek, hogy hát majd biztos elérik azt a fizikumot. Aztán rájönnek, hogy hát ez cucc nélkül nem fog menni, de annyira ráfeszültek a dologra, hogy egy részük emiatt el is indul a rossz irányba. Főleg most ezekkel a SARM szarságokkal.


Aki tényleg hihetetlen genetikával rendelkezik és tényleg naturál, az nem fog vérig sértődni, bóknak fogja venni. Aki leáll vitatkozni, meg hisztizik minden második videóban, hogy ő márpedig naturál, az 99% hogy nem naturál.


A másik oldal az amikor naturálon átlagos genetikával valaki 3 évet leedz és akkor jönnek az instagramon nevelkedett nyomorékok és elkezdik tolni, hogy jajj hát ezt 1 év fizikai munkával lehet hozni meg "max fél év edzés" meg ilyenek, mert a youtube összefoglalóban is ment a Pistának, hát oda volt írva.. Na az ilyen sokkal jobban megöli az ember életkedvét, mint az amiről ez a srác beszél a videóban.

2021. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Én koxolok soha nem tagadtam.Szinte minden koxos jel megtalálható rajtam.Utóbbi évek növi használata rakta be az i-re a pontot.5 éve használom.állkapcsom tégla formájú lett,végtagjaim megvastagodtak,különösen az ujjaim,csuklóm,szerszám is ott lenn,mielő valaki kérdezné.Hangom több évtizede olyan mint egy rekedt gorillának,az évtizedes tesztó használat miatt.

Béla 48F

197cm

147kg

Kar 55 cm

Páran rámírtak innen,azt az Elemért,legyen is az bárki,nem ismerem.

Sajnos meló miatt,meg az edzések miatt nem igen tudtam ide írni,itt még tart az utószezon.Okt nov. környékén biztos ellátom majd pár hasznos tanáccsal az itteni gyurma közösséget.

2021. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2

Nem tudom. Nekem összességében átlag adottságaim vannak. 13 év után itt interneten 2 fajta véleményt szoktam kapni: 1.Amit elértem az egy nulla, még naturalon is. 2.Biztos koxolok, azzal meg szintén gyenge. Más opció rohadt ritkán van. Nekem mindkettő rosszul esett/esik és mindkettőn meg is szoktam sértődni. Ha nyomatnám magam a youtube-n vagy instagrammon akkor meg aztán pláne zavarna. De nyilván ehhez idiótának kell lenni, ha egy láthatóan natur embert ilyenekkel vádolnak. Ez a sok "gyanusítgatás" tagadhatatlanul kitermelt egy ilyen közeget is.

2021. szept. 13. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:

4: Nyilván sokan túltolják ezt is, de mindkét fikázás amit leírtál arra irányul, hogy szar a formád. Más eset, mint amiről a videóban szó van. Egyrészt egészen más amikor a gyakorin irogatnak ilyeneket random emberek, mint amikor profi testépítők/erőemelők elemzik a másik formáját. Másrészt ez a "natty or juice" közösség nem arra irányul, hogy fikázzák az emberek formáját, hanem hogy ne hazudozzanak, meg hogy mennyire gáz amikor a 16 éves srác tolja a sarm-ot, mintha nem lenne mellékhatása. Pont hogy arról van szó az értelmesebbeknél, főleg akik videóban elemzik (mert a videóban erről volt szó leginkább, nem az idióta trollokról), hogy túl jó a forma vagy túl gyorsa a fejlődés ahhoz, hogy naturál legyen.


Egyébként sejtem ki vagy, a formádról én nem alkottam véleményt, mert amennyire emlékszem homályos, vacak fényképeket raktál fel. Viszont 1 hónapon belül ez kb a 4. ilyen kesergő posztod ez és ez nem túl egészséges, hogy ennyit rugózol ezeken a dolgokon, főleg ha 13 éve edzel. Ennyi idő alatt már egy kicsit vastagodhatott volna a bőröd.

2021. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olyan unalmas ez az egész magyar fittnes youtuber világ


Egy épkézláb témát nem tudnak feldobni, csak megy az örökös mennyi fehérjét vigyél be téma egy jó adag szponzorációval, hogy oszd fel az edzésedet, mennyit aludjál, ki cuccol meg ki naturál.

Ez a baj az egész magyar fittnes youtube világgal, hogy ha nyomod az edzést kb 3 hónapja akkor újat nem tudnak neked mondani, de persze azért edzéstervet meg értrendet illene venni a tari kutyáktól

2021. szept. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Magyar nyelven kb nincs is semmi. Akkor mit várunk ?

2021. szept. 14. 07:00
 8/12 A kérdező kommentje:

#5

Nagyvonalakban a laikus, a gyúrós troll, és a szakértő is ugyanazt a véleményt mondja. Legfeljebb más a tálalása. Ami viszont nagyon nem mindegy. Akinek nincsen eltorzulva az érték ítélete az látja. Legfeljebb aki jobban ért hozzá az meg is tudja fogalmazni, hogy pontosan mit is lát, elkerülve ezáltal az idióta félreértéseket.

2021. szept. 14. 07:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos magyar nyelven nincs értelmezhető csatorna a témában.


Tari csinálja az elcsalt kaja kihívásait, Mr. kalóriadeficit három harmad elmondja idegbetegen 2 hetente, hogy kcal deficitben fogsz fogyni. Bereckin látszik hogy telibeszarja az egész videózást, de azért mégis fújtat egy 20 percet a kamerába mint valami gőzmozdony, SportAholicot nem nézek, mert ha akarnék akkor nyomhatnék be Biotech usa reklámokat is magamnak, azokban is ugyanazt mondják el csak 20 helyett 1,5 percben. Shopbuilder meg 2021 derekán offos az osztott edzés + edzés utáni anabolikus ablak ajtó kapu kerítés hülyeségekkel

2021. szept. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Kaka az összes. Kezdő kondisokbòl szeretnének gazdagodni. De ne is csodálkozzunk semmin, az emberek kihasználása, hülyìtèse a legnagyobb biznisz! A lustaságuk kihasználása ezután következik.

2021. szept. 14. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!