Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítási időszak alatt...

Szálkásítási időszak alatt 1-2 hét után ti is összeszakadtnak, gyengének szoktátok érezni magatokat?

Figyelt kérdés
Vagy valamit nagyon elrontok?
2021. jan. 19. 07:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Na végre valaki tudja mi az az aerob :D Igen, inkább abban! :)
2021. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
2000 kalória, nem 1000. Megehetem az 500 kalóriát egy csipszből is, illetve megehetem 200 gramm csirkéből+100 gramm zöldséges bulgurból is. Látod a különbséget, ugye?
2021. jan. 19. 10:14
 13/23 anonim ***** válasza:

12: a szénhidrát+zsírt számolva is állhat hulladék kajából az étrended, nem értem a példádat. Nyilván a fehérjét ugyanolyan mennyiségben eszed..

Arra próbáltam rávilágítani, hogy ne kövess vakon egy leírást, mert mindenkinek más a szervezete, valaki ugyanolyan testtömeggel fogy mondjuk 2500 kalóriával is, valakinek meg le kell mennie 2300-ra.

Ha ez az 1 hét alat 2kg fogyás folytatódik, akkor ott nyilván valami nem stimmel. De majd meglátod a következő 2 hétben hogyan változik, mert nyilván az első hét nem mérvadó.

2021. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Persze, így vagyok vele. Ha túl sok lesz a testsúlycsökkenés, akkor növelek a ch-n. Eléggé hízékony típus vagyok alapból.
2021. jan. 19. 10:48
 15/23 anonim ***** válasza:

13-as, az a különbség, hogyha szénhidrát-zsírból "hulladék" egy kaja, ott még mindig ki van számolva a makró, hogy miből mennyit viszel be. Ha viszont csak kalóriát nézel, akkor a számolt kalóriát beviheted csak fehérjéből, csak szénhidrátból és csak zsírból is, mindnek van kalóriaértéke. És nagyon nem mindegy, hogy melyiket fogyasztod túl vagy kevésbé. Az egy másfajta hulladék étkezés, érted?


De ha a makrókat nézed és azoknak a kalóriáit számítod és veted össze, úgy helytálló. Csak az már olyan szinten részletkérdés, hogy színpadraállóknak kell kb, addig teljesen elégséges a makrókat grammban számolni, az értékük amúgy is közelít átváltva, nem véletlen adottak a grammok sem az adott emberhez, ahogy a kalóriatartamuk sem. Kb mindegy hogy számolod.


De csak adott kalóriamennyiséget bevihetsz csirkéből és cukorból is.

2021. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Egyébként a fehérjét csirkemellfiléből, tojásból, sovány túró/sovány cottage cheeseből, illetve fehérjeturmixból viszem be. A ch-t zabpehely, bulgur/rizs, rozskenyér, puffasztott rizs. Zsír az ami ezekben van, plusz olajos magvak, meg a tojássárgája.
2021. jan. 19. 10:51
 17/23 A kérdező kommentje:
+ zöldségek= paradicsom, brokkoli meg ilyen mirelit zöldségmixek. Ez utóbbi, tudom nem teljesen tökéletes.
2021. jan. 19. 10:52
 18/23 anonim ***** válasza:
igen
2021. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tönkre teszed magad !

Normálisan edzél, és nem lesz gond..

Az a cél hogy minél erősebb légy nem pedig az hogy fogpiszkáló legyél..

Úgy tudod elérni hogy magas fehérje kevés szénhirát..

Enni kell, csak tudni kell mit s hogy :)

2021. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Vegig olvastad a hozzászólásaimat?
2021. jan. 19. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!