Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítási időszak alatt...

Szálkásítási időszak alatt 1-2 hét után ti is összeszakadtnak, gyengének szoktátok érezni magatokat?

Figyelt kérdés
Vagy valamit nagyon elrontok?
2021. jan. 19. 07:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamit rosszul csinálsz. Ennyire gyengének nem szabadna érezni magad
2021. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igazából nem erőnlétben érzem magam gyengének, hanem, ahogy bele néztem a tükörbe, olyan összeszakadnak, gyengének láttam magamat. Testsúlykilónként 2,5 gramm fehérje, 2,1 gramm ch, meg összeségében 49 g zsír van az étrendemben.
2021. jan. 19. 08:27
 3/23 A kérdező kommentje:
Szeptember közepe és január első hete közötti időben feljött rám 10kg. Tömegelni próbáltam, de az utolsó másfél hónapban valami nagyon elcsúszott, és csak úgy jöttek rám a kilók, heti 1 kb. Előtte max fél kiló. Úgy érzem nagyon bezsírosodtam, ezért áltam át szálkásításra. 8 hetet terveztem, de lehet csak 4 lesz belőle. Jelenleg heti 3x súlyzós edzés, 1x 60 perc szobabicikli, 1x 15 perces kardió.
2021. jan. 19. 08:30
 4/23 A kérdező kommentje:
Múlthét elején kezdtem, 1,8 kilóval mutatott kevesebbet a mérleg nagyjából azonos körülmények között. Ez elég soknak érzem.
2021. jan. 19. 08:31
 5/23 anonim ***** válasza:
Fuu jo keves a ch meg a zsir. Ehenhalnek. 1-2 het alatt mennyit fogytal h osszeszakadtnak tunsz? Oke h az elejen tobb megy le de nemhinnem h 5kgnal tobb lement 2 het alatt. Meg az csak viz kb. Epp h jobbnak kene lennie a formanak.
2021. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mennyinek kéne lenni a ch-nak? Kb mindenhol ezt a 2 grammot írják. Egyébként nem vagyok éhes.
2021. jan. 19. 08:42
 7/23 A kérdező kommentje:
Zsírra is 30-40 gramm van max szálkásításnál.
2021. jan. 19. 08:42
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Szálkásításnál zsír minimumon, fehérje maximumon, szénhidrát meg minnél kevesebb. Kicsi kell, de nem lehet elég keveset bevenni, sztm jó amit beviszel. Googlön szénhidrát / kalóriakalkulátorok segítenek kiszámolni, hogy napi mennyit vigyél be.


Ha nem érzed rosszul magad, de a tükörben kissebbnek tűnsz, az elég természetes, mivel leadod a zsírt. Persze ha csak nem kardiózol és adsz le mellé izmot is, akkor nem nagyon fogyhatsz izomból szálkásítóétrend melletti edzéssel.

2021. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Negyed óra intenzív kardiót szoktam 1 héten csinálni, de lehet akkor kiváltom +60 perc szobabiciklivel (aerob tartományban csinálom)
2021. jan. 19. 10:09
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriát nézd és amit saját magad tapasztalsz, ne ezt hogy "2grammot írtak". Kikísérletezed mi az a kalória amivel se nem fogysz se nem hízol és mondjuk -500 kalóriával diétázol.

Ezekkel amit írsz (ha jól számolom) kb 1000 kalóriát eszel. Ha feküdnél egész nap az ágyban, akkor még azt mondom lehet elég, de edzés mellett ez nagyon kevés, túl gyorsan fogsz fogyni és izomból is lemegy. Ahogy látszik is azzal az 1.8kg-val, bár oké az elején víz is lemegy, de akkor is.

2021. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!