Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító diétában mennyire...

Szálkásító diétában mennyire ártalmas ha rosszullét esetén időnkét sok gyógyszert veszek be?

Figyelt kérdés
Már leadtam 6 kilót de ma rengeteg gyógyszert vettem be. Volt fájdalomcsillapító (algopirin és szorongásgátló) ezek együtt a fejfájást elviselhetővé tették és edzettem ma és futok is majd viszont összesen bevettem elég sokat. Előfordul, hogy néha erős fejfájásom van arra kellettek. Ezek gátolnak a fogyásban? Persze nem mindennap hanem ha baj van.

2020. júl. 19. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szálkásítás nélkül is ártalmasak.
2020. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom de ma szükség volt rá jobban is lettem. Na de a céljában hátráltatják az embert? Így ha néha beveszi őket ha fáj neki.
2020. júl. 19. 22:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát az a kérdés, hogy a célomban (fogyás) hátráltat e külün azonkívül, hogy amúgy nem jó dolog.
2020. júl. 19. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Az algopyrintől, ha az ajánlott dózisban fejfájás miatt veszed be, nem lesz bajod. Én nem olvastam a mellékhatások között hízást vagy ilyesmit. Az előírtnál többet ne vegyél be, bár a metamizol ebből a szempontból kevésbé veszélyes, mint a paracetamol (az is egy fájdalom- és lázcsillapító, és sok ember kerül májátültetésre azért, mert véletlen túl sokat vesz be belőle).


Viszont ha rendszeresen fáj a fejed, akkor jó lenne kideríteni, hogy miért, és kezelni az okot. Pl. rossz fogad van, amiről nem tudsz. Vagy ha front okozza, akkor is van célirányos kivizsgálás. Migrénre más gyógyszert ajánlanak, nem sima fájdalomcsillapítót.


A szorongásoldó passz.

2020. júl. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!