Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet ennyi idő alatt ennyit...

Lehet ennyi idő alatt ennyit fogyni, vagy csal a mérlegen?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön (6.12) megmértem hogy hány kiló vagyok. Akkor voltam 57,1kg.

Aztan aznap csak vizet ittam és egy kicsit edzettem, és kevesebbet ettem mint alapból. Az édességeket elhagytam, és elhataroztam hogy le akarok fogyni. Utána másnap is megmértem magam és ugyan annyi voltam. De ezen nem lepődtem meg mert tudtam hogy 1 nap alatt nem történnek csodák. Utána egész hétvégén nem mertem meg magam de hétfőn már 55,1 kiló voltam. Ma pedig 54. Ugyan úgy edzettem egy keveset, bicikliztem vizet ittam, edzés után tojást ettem pihentem eleget. És igazából az a kérdésem hogy tényleg lehet 5 nap alatt 3 kilót fogyni, vagy csak a mérleg szórakozik velem? Minden nap többször is megmértem magam, és ugyan annyit mutatott. Midnug próbáltam a legkevesebb ruhába raallni hogy a rendes súlyomat mutassa.



2020. jún. 23. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel elhagytad az édességeket, ezért gondolom vizet adtál le, azért ennyi.
2020. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyébként sem mindig ugyanannyi a súlyod, 1-2 kg eltérés mindig lesz.
2020. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eloszor is, fontos, hogy a mereseket ugyanakkor vegezed, lehetoleg reggel, rogton felkeles utan. Egyebkent siman lehet, en is mult heten kezdtem fogyokuraba es 4 nap alatt lement 2 kilo, azota viszont stagnalok valamiert :/


F24

2020. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a bélrendszered gyakorlatilag kiürült így igen fogytál, mert alig eszel, ami megjegyzem káros lesz, mert a tested nem zsírból veszi el elsőkörben az energiát, hanem az izmokból, így gyakorlatilag most a tested az izmaid emészti fel.
2020. jún. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy kevesebbet eszek, de többször is. Eddig ettem 4x egy jó nagy tál kaját most kb. 6x de kevesebbet. És hozzá edzek is
2020. jún. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!