Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen formával mit csináljak?...

Ilyen formával mit csináljak? Fogyni kéne még egy kicsit, vagy egyek többet és eddzek?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonló formám van, BMI kalkulátor szerint 19.6 a testtömeg indexem, vagyis normál. A jobb oldali képhez tudnám magam leginkább hasonlítani. Arra gondoltam, hogy jó szálkásító étrenddel+súlyzós edzés+hiit edzésekkel leadnék kb. 2 kilót, mert zavar az a kevés zsír, ami rajtam van, és jobban érezném magam ezen a nyáron, ha vékonyabb lennék.

De akárhol olvasom, az ilyen skinny fat alakhoz azt javasolják, hogy egyenek kicsit többet (mindent rendben kiszámolva)+ súlyzós edzés. Szerintem ezzel a verzióval most nyárra csak annyit érnék el, hogy mégvastagabbnak tűnök, mivel lány vagyok, nem épül gyorsan az izom, nem lenne akkora a változás, a zsír meg nem menne le...

Úgyhogy a lassú tömegelést szeptembertől kezdeném, és addig az első verziót csinálnám. Mit gondoltok erről? Lehet, hogy hülyeség a kis tervem, örömmel fogadom a tanácsokat, nem ragaszkodok annyira az ötletemhez, ha az nem jó.

19/L


2020. jún. 17. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Először diétázz egy kicsit+sport
Egyél többet+sport
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Kép nélkül nehéz bármit is írni
2020. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen.Mert szigorúan nem lehet szétbontani.Gondolom,most elképzelted magad nagyobbnak,és zsirosabbanak.Ez nem feltétlen kell,hogy így legyen.Gondolj bele, pld valaki 100 kg osan elkezd edzeni,mégis iztmosodik,erősödik,és zsírt veszít.Pedig ugye,ha nem tömegel,akkor nincs izom.Ha pedig van,akkor hájassabbnak kéne lennie.Mégsem lesz az.Ha kicsit többet eszel,és megfelelően edzzel,akkor izmosodhatsz,és ebből kifolyólag zsirt is égethetsz.Az izomtömeg növekedésével fokozódik a zsírégetés.Azaz minél több izom van rajtad,annál több zsírt éget a tested.(Jó most valaki mondaná,de akkor miért vannak azok a nagydarab kétajtós szekrények pocakkal!Azért,mert az étrend rossz.Magyarán testkompenzációd megváltozik.

Jol belőtt étrenddel nem a kilókra,a mérlegre,hanem a testösszetételre fektetném a hangsúlyt.Tehát elképzelhető,hogy pld ugyanannyi kiló maradtál,de jobb formába kerültél..

2020. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!