Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti csináltok külön gyakorlatot...

Ti csináltok külön gyakorlatot elülső vállra?

Figyelt kérdés
Nekem fejlődik a nyomásoktól, nem szoktam mostanában már fej fölé nyomni se, fölöslegesnek érzem.
2020. ápr. 27. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanulj meg kézenállni. Ha jól meg kézenállásból fekvő. Falnál tudod gyakorolni. Ha attól nem fejlődik a vállad akkor másban keresd a hibát.
2020. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
? A leírást olvasd el mégegyszer #2.
2020. ápr. 28. 15:39
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj akkor rángasd a csigás gépet vállhoz ahogy gondolod. Nekem mindegy igazából én egy tippet adtam ami nekem bevált. Az egyik legfontosabb mert az egész felső testet iszonyat erősíti. Nem véletlenül az atléták alapgyakorlata. Én az esztétikus erős testre gyúrok. A súlyzós edzéstől soha nem fogod kihozni magadból a maxot. Nagydarab pumpált lehetsz de valójában erős nem leszel. Röhögj ki.
2020. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Ui.: [link]

Kiváncsi lennék hány testépítő tudja ezt reprodukálni

2020. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Aki azt mondja, hogy a súlyzós edzés haszontalan az tényleg nevetség tárgya.
2020. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy haszontalan. Hanem a saját nézeteim és elképzeléseim szerint nem a legjobb választás mert ismétlem én az atletikus,erős test híve vagyok. Ha te nem az nem baj, menj és pumpálj. Mellesleg nem kéne végletekben beszélned de szerintem nem sok mindent tudsz úgy alapjáraton. Kiírtad a kérdést és kaptál rá választ. Ki mondta, hogy tetszeni fog? Hát fogadd el az. Kapsz rá egy segítséget amivel élsz később vagy nem és én vagyok nevetség tárgya ? mert aztmondom van annál jobb is amit csinálsz ? Fejleszd még a készségeid.
2020. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Te beszélsz végletekben, mert a súlyzós edzést teljesen leredukálod a "pumpálgatásra".
2020. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Olvasni tanulj neg haver 💁‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. ápr. 30. 14:55
 10/11 A kérdező kommentje:

1. Kit érdekelsz te? Senkiz nem érdekel mi ez a baromság amibe nagyon hiszel, csak szólok hogy bullshitet beszelsz de mindegy.

2. A kérdésre adj választ, bár tudatlanként inkább ne is válaszolgass itt, a kérdés úgy szolt hogy TI (perszr nem te) csináltok e rá külön gyakorlatot, mert NEKEM elég fekvenyomás ELÜLSŐ vallra. Csak kivancsisagbol kerdeztem, nen azert hogy valaki megmondja mit csináljak vállra.

2020. ápr. 30. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!